همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
زانویی 90 درجه بدون درز Hastelloy C276 لوله اتصال زانویی نیکل آلیاژ
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | آرنج |
| شکل: | برابر |
ASME B16.9 B16.28 MSS SP43 MSS SP75 Hastelloy C276 Elbow BW Pipe Fitting Smls 90 Degree Ebow
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | آرنج |
| مواد: | C276 C22 C4 Monel 400 K500 |
حمل و نقل سریع جوشکاری تیره شعاع بلند 90 درجه آرنج ASME B16.9 316l 304 لوله فولاد ضد زنگ
| اندازه: | 1/2 اینچ |
|---|---|
| ارتفاع پا: | 4.5 ~ 10.5 |
| بسته بندی: | جعبه چوبی / پالت / کارتن |
SS316L لوله های بهداشتی لوله های فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | توری |
| قطر خارجی:: | 6 " |
اتصالات فولادی ضد زنگ زانویی انعطاف پذیر عالی 304 317L 316TI 2205 316l
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
اتصالات لوله کوپلینگ های اتصال سریع فولاد ضد زنگ 304 / 316 Npt / Bsp رزوه ای
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | جفت |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
فولاد کربن لوله بی سیم رشته دار لوازم جانبی سوکت فولاد ضد زنگ
| برند: | TOBO |
|---|---|
| اندازه: | اندازه سفارشی |
| محل منبع: | شانگهای، چین |

