همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
سوکلت / ولدولت / نخ بند / نوک سینه / دوشاخه شش شاخه لوله باس سوکت اتصالات لوله جوش سوکت ولدولت
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | NPS 1/2"-8" (DN15-200) |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ ASME B16.5 WP304L / 316L 150 # فولاد ضد زنگ Equal Tee MT23
| کاربرد: | لوله کشی |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | رزوه، جوش سوکت، جوش لب به لب |
تامین کنندگان اتصالات لوله فولادی ضد زنگ اتصالات لوله فشار قوی فورج شده 1/4 اینچ زن/نر
| کاربرد: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| نوع اتصال: | جوش سوکت، رزوه، جوش لب به لب |
| پایان اتصال: | رزوه، جوش سوکت، جوش لب به لب |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ ASME B16.5 WP304L / 316L 150 # فولاد ضد زنگ Equal Tee MT23
| کاربرد: | صنعتی، تجاری |
|---|---|
| نوع اتصال: | سه راه |
| پایان اتصال: | رزوه، جوش سوکت، جوش لب به لب |
SS304 سوکولت/ ویلدولت/ تریادولت/ هکس پلگ لوله های لوله های جوش
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | NPS 1/2"-8" (DN15-200) |
SS316L 304 Sockolet/Weldolet/Threadolet 2′′ - 8′′ فیت های لوله های جوش
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | NPS 1/2"-8" (DN15-200) |
فابریکهای چین فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریکهای فابریک
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | NPS 1/2"-8" (DN15-200) |
NPS آلیاژ پایین 1/2 "-8" فکتوری لوله های جوش سوکت سوکت / ولدولت / ترادولت
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | NPS 1/2"-8" (DN15-200) |
2 " - 8" سوکت لوازم لوله های جوشکاری ضد زنگ 904L Sockolet/Weldolet/Threadolet
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | NPS 1/2"-8" (DN15-200) |
پوشش لوله فولاد ضد زنگ برای لوله های متنوع در کاربردهای مختلف
| نوع محصول: | کلاه جوش پشت |
|---|---|
| تکنیک: | بازیگری |
| تحمل: | ± 0.1 میلی متر |

