همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ ASME B16.5 WP304L / 316L 150 # فولاد ضد زنگ Equal Tee MT23
| مواد: | فولاد کربن |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| تکنیک ها: | جعلی |
لوازم جانبی لوله های جوشکاری سوپر آستنیتیک استنلیس 904L Sockolet/Weldolet/Threadolet 2′′ - 8′′
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | NPS 1/2"-8" (DN15-200) |
لوازم جانبی لوله های جوشکاری سوپر آستنیت AL-6XN
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | 4 "-12" |
قیمت کارخانه Olet Cuni 90/10 Sockolet / Weldolet / Threadolet NPS 1/2 "-8" لوازم جانبی لوله های جوشکاری
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | NPS 1/2"-8" (DN15-200) |
فولاد ضد زنگ 304/316 برابر نر رشته لوله مناسب فشار بالا هیکس نوک بینی BSP NPT برابر هیکس نوک بینی
| بسته بندی: | کیس چوبی، در کیس چوبی یا پالت |
|---|---|
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر |
| درخواست: | اتصال خطوط لوله |
A403 WP316L WP321 WP310S فولاد ضد زنگ فیلیپس مسطح
| ماده: | A403 WP316L، WP321، WP310S |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9، ASME B16.25، MSS SP-75 DIN2617 JISB2311 JISB2312 JISB2313 |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
فولاد ضد زنگ Tee ASTM بافتن جوش داده شده لوله های فولادی ضد زنگ Tee1-48 اینچ
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 |
| گرادیان مواد: | UNS S32750 UNSS32760 |
تیغه فولادی کربنی جوشکاری باس A234 جعلی با موضوع کاهش دهنده
| اندازه: | اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
SUS304 SUS316 فولاد ضد زنگ آرنج بُت-سوئید رادیو 180 درجه لوله 3 اینچ SCH40 Eblow
| شماره مدل: | زانویی استیل ضد زنگ |
|---|---|
| ارتباط: | جوش لب به لب |
| کد سر: | گرد |
قیمت کارخانه فولاد ضد زنگ A403 347H Sockolet / Weldolet / Threadolet NPS 1/2 "-8"
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی: | OEM، ODM |
| شماره مدل: | NPS 1/2"-8" (DN15-200) |

