همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| مشخصات: | OD 10-2500 * WT 0.4-40mm |
|---|---|
| تحمل: | ±1% |
| درجه مواد: | S31803/S31500/S32750 و غیره |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| شرایط پرداخت: | T/TL/CD/P |
|---|---|
| ضخامت: | 0.25mm-1.5mm |
| حالت تولید: | از نظر طولی جوش داده شده است |
اتصالات کنتور مرطوب کننده اتصالات لوله های جوش داده شده A234WP12، A234WP11، A234WP22، A234WP5
| درجه مواد: | A234WP12، A234WP11، A234WP22، A234WP5، A420WPL6، A420WPL3 |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM A269، ASTM A511، JIS349، DIN17456، ASTM A789، ASTM A790، DIN17456، DIN17458، EN10216-5، JIS3459 |
| اندازه: | 1-96 اینچ DN1-2400mm |
UNS S32750 مهر و موم اتصالات جوش قوطی های فولادی ضد زنگ 1-48 اینچ
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
| گرادیان مواد: | UNS S32750 |
1-48 اینچ لوله بدون درز / جوش فولاد ضد زنگ ASTM A234 WPB WPC
| ماده: | UNS S32750 UNSS32760 |
|---|---|
| اندازه: | 1-48 اینچ |
| DN: | 15-1200 |
کوپلینگ فولادی بدون درز فولاد ضد زنگ ASME / ANSI B16.9 UNS S31803 / 2205
| استاندارد:: | SCH.10, SCH.10S, SCH.20, SCH.30, SCH.40, SCH.40S, STD |
|---|---|
| رنگ: | طلای نقره ای سفید |
| انواع:: | درپوش لوله فولادی ضد زنگ |
فشار بالا ASTM A403M WP317 4 '' اتصالات لوله جعلی فولاد نوک پستان
| نام محصول: | ASTM A403M WP317 4 '' جعلی لوله اتصالات لوله های با فشار بالا فولاد نوک پستان |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM |
| اندازه: | 4 '' |
UNS S32750 اتصالات جوش شیرین / 1 - 48 اینچ Asme B16.9 دوبلکس فولاد بدون درز
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | UNS S32750 |
| ضخامت: | Sch5-Sch160، XS، XXS |
TOBO GROUP 45D 2 "آرنج CuNi 70/30 C71500 فولاد ضد زنگ آرنج Sch40s ASME B16.9
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| ماده: | ASTM A182 |
| ضخامت: | Sch5-Sch160، XS، XXS |

