همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
لوله های فولاد ضد زنگ دوگانه سفارشی برای پروژه های نفت و گاز
| طول: | سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس |
| بسته بندی: | بسته صادرات استاندارد یا به عنوان نیاز مشتریان |
لوازم لوله های بدون درز آلیاژ 625 1.5D 6'' 90 درجه Sch40 شعاع بلند فلز آرنج
| تکنولوژی: | جعل شده |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | جعبه چوبی |
| درجه مواد: | ASTM A403 WP904L |
TOBO 1-48 اینچ 45/90/180 درجه ASME B16.9 A403 درجه WP304L شعاع بلند آرنج بدون درز دوامدار
| پایان دادن به اتصالات: | جوش لب به لب |
|---|---|
| نمونه: | رایگان ارائه کنید |
| درخواست: | سیستم های لوله کشی |
آرنج های فولاد ضد زنگ 314L تراشیده شده آرنج رشته ای ASME B1611
| محصول: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| مواد: | WP403 304/L |
| اندازه: | NPS1/2 "-48" |
مرفه های فولاد ضد زنگ ساخته شده مرفه های رشته ای ASME B16.11 ساخته شده با تکنیک های پیشرفته جعل
| محصول: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| مواد: | WP403 304/L |
| اندازه: | NPS1/2 "-48" |
فولاد کربن / فولاد ضد زنگ اتصالات جوش فولاد ضد زنگ لوله فولادی لوله با تایید ISO9001
| نام محصول: | اتصالات جوش شیرین |
|---|---|
| نوع محصول: | لب به لب اتصالات جوش |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
ASTM B366 / ASME SB 366 نیکل لوله های ضد زنگ 200/201 مونل 400 WPNC Inconel 600
| کاربرد: | نفت / برق / شیمی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM B366 / ASME SB 366، نیکل 200/201 مونل 400 WPNC Inconel 600 WPNCI، |
| نوع محصول: | مهره فولادی ضد زنگ |
لوله WPHY56 A694 F56 بافت لوله جوش 90 درجه LR مرکز گیرنده آرنج
| درجه مواد: | WPHY 56 A694 F56 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME / ANSI B16.9 |
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
ASTM A249 S30409 304H لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ برای دیگ بخار
| استاندارد:: | ASTM، ASTM A312-2001، ASTM A312-2007، ANSI A312-2001 |
|---|---|
| تکنیک ها: | نورد گرم |
| انواع:: | بدون درز |
ODM ODM رادیوس 90 درجه آرنج نصب شده 304 یا 316 فولاد ضد زنگ لوله خم
| شکل: | برابر |
|---|---|
| ضخامت: | Sch10-Sch160 XXS |
| اندازه: | بدون درز 1/2 "تا 24" جوش 24 "تا 72" |

