همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
ضد زنگ Bright ASME B16.9 Stainless Steel Arbow NPS 1/2 "
| نوع محصول: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| مواد: | WP403 304 / L |
| اندازه: | NPS1 / 2 "-48" |
اتصالات لوله جعلی SS304 بدون درز 90D زاویه رادیو خم لوله آرنج
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "- 72" یا به عنوان درخواست شما |
| طریقه استفاده: | آب گاز صنعتی صنعتی |
OD508 X 47mm API 5L PSL2 X60Q Steel Welded Carbon Steel Pipe
| مقطع تحصیلی: | X60 |
|---|---|
| قدرت نهایی (≥ MPa): | استانداردهای DIN،UNS،ASTM |
| کاربرد: | صنعت، مورد استفاده در مواد شیمیایی، شیمیایی |
Inconel 625 alloy reduce barred tee for industry
| مواد: | آلیاژ اینکونل 625 |
|---|---|
| شکل: | برابر، درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
سه راهی برای صنعت فولاد ضد زنگ دوبلکس 31803
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس 31803 |
|---|---|
| شکل: | برابر، درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
恭喜, 站点创建成功 .container { width: 60%; margin: 10% auto 0; background-color: #f0f0f0; padding: 2% 5%; border-radius: 10px } ul { padding-left: 20px; } ul li { line-height: 2.3 } a { color: #20a53a } window.onload = function() { document.onkeydown = function() {
| درجه مواد: | UNS S32750 |
|---|---|
| بسته بندی: | کارتن، در موارد چوبی یا مطابق با نیاز مشتری |
| رنگ: | نقره |
لوله آلیاژ نیکل C276 C22 B2 لوله هاستلوی
| استاندارد: | GB/T8162,GB/T8163,ASTM A106-20 |
|---|---|
| طول: | 5 متر 5.8 متر 6m.11.8m.12m یا به صورت مس |
| ضخامت: | 1 - 20 میلی متر |
اتصالات جوش لب به لب بدون درز زانو فولاد کربنی 90 درجه فورج زانویی 45 درجه
| استاندارد: | ASTM A815 GRADE UNS S32750/UNS S32760 |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | جوش سوکت |
لوله Api 5ct N80 کربن فولادی 12 اینچی sch40 بدنه و لوله سیاه چاه روغن فولادی بدون درز
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| محل منبع: | شانگهای، چین |
| شکل بخش: | گرد |

