همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
10 در Ansi B16.5 Cl900 فورج حلقه فولادی گردان فلنج Astm A181 Gr 70
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان 2 اینچ فلنج فولادی ضد زنگ مفصل چرخشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج چرخشی Dn50 فلنج فشار قوی فولاد ضد زنگ اتصال چرخشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
فلنج شیلنگ چرخان اتصال هیدرولیک فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| فشار: | 150#-2500# |
فولاد ضد زنگ 304 2" 45 90Deg SR/LR BW SCH40s آرنج بدون بخیه
| محصول: | آرنج |
|---|---|
| قطر بیرونی: | 6-813 میلی متر |
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر |
فولاد ضد زنگ دوبلکس 304 316 32750 31803 90D زانویی اندازه سفارشی برای اتصال لوله
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | آرنج |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
اتصال کوپلینگ کاهنده فولاد ضد زنگ با انتهای عرق 7/8 X 1 اینچ 3/4 X 1/2 اینچ
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
جوش لب به لب فولاد ضد زنگ کاهنده غیرعادی متحدالمرکز اتصالات بهداشتی نوع متحدالمرکز
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
لوله فولادی بدون درز لوله فولادی ضد زنگ 304 304L برای بیوتکنولوژی
| نوع اتصال: | جوش لب به لب |
|---|---|
| مواد: | فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی |
| بسته: | کیف های چوبی، پالت چوبی، کیسه های پلاستیکی |

