همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
اتصالات لوله ای جوش خورده با اندازه اندازه سفارشی خرد کوتاه خرد خرد OD43mm طول 51mm
| مواد: | استیل ضدزنگ ، استیل ضدزنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| اتصال: | جوشکاری |
| فرایند: | جعلی |
لوله خم زانویی با شعاع طولانی 90 درجه SCH10 جوش لب به لب سفارشی
| مواد: | فولاد کربن |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، ANSI / ASME |
| شکل مورد: | آرنج 90 درجه |
فولاد ضد زنگ 304/304L لوله اتصالات شعاع طولانی 90 درجه آرنج
| نام محصول: | لوله های فولادی ضد زنگ 304/304L ، شعاع طولانی 90 درجه آرنج |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| تکنیک ها: | جعلی/ریخته گری |
اتصالات جوش لب به لب اتصالات لوله فولادی ضد زنگ با سه راهی صاف بدون درز کاهش دهنده زانویی
| تایپ کنید: | آرنج |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI، DIN، BS، ASME B16.9، گیگابایت |
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس |
میله گرد مربعی با کیفیت ASTM SUS GB 10mm فولاد ضد زنگ 2205 304 316 316L
| استاندارد: | ASME SB151 C79200 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| مواد: | میله مس نیکل |
ASTM SCH80 CARBON STEEL Pipe Fittinging Concentric Reducer کاهنده خارج از مرکز فولاد ضد زنگ
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| ارتباط: | جوشکاری |
اتصالات جوش لب به لب بهداشتی فولاد ضد زنگ اتصالات لوله سه راهی زانویی غیرعادی 1/2 "-6"
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
سه راهی فولادی ضد زنگ 9.52 میلی متری 304، اتصالات سه راهی فشار بالا برای اتصال لوله
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی لوله گالوانیزه گالوانیزه سه راهی استیل 90/10 6 اینچی Sch80
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله سه طرفه درجه مواد غذایی بهداشتی 4 اینچی فولاد ضد زنگ که سه راهی نابرابر را کاهش می دهد
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

