همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
SS904L Reducer فولاد ضد زنگ، 1-60 اینچ لوله میلگرد ASME B16.9 استاندارد
| ماده: | 904L |
|---|---|
| اندازه: | 1-60 اینچ |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
ASTM A234 WPB اتصالات جوش شیرین اتصالات کاهش شکل / کربن فولاد لوله اندازه بزرگ لوله
| مواد: | فولاد کربن |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME،DIN،EN،JIS،GOST و غیره |
| ارتباط: | جوشکاری |
3A DIN BPE سیم جوش ضد زنگ 90 درجه اتصالات فولادی ضد زنگ طولانی آرنج
| نام محصول: | جوش دمیدن 180 میلیمتری آرنج |
|---|---|
| ماده: | فولاد ضد زنگ، 304،316L، 310،321.32750.31803 |
| نام تجاری: | TOBO |
اتصالات جوش خورده Butt Black Radius 45D آرنج 5 "Sch40 مواد فولادی کربنی ساده
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 5 " |
اتصالات جوشکاری با فشار روغن 90D از جنس استنلس استیل کربن نوع دور
| مواد: | فولاد کربن |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| اتصال: | جوشکاری |
اتصالات استنلس استیل از نوع کوتاه کوتاه A182 Wp304 اتصال جوشکاری برابر است
| مواد: | استیل ضدزنگ ، استیل ضدزنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| اتصال: | جوشکاری |
لوله های جعلی اتصالات NPT موضوع فولاد ضد زنگ 304 شش ضلعی
| نام محصول: | ASTM A403M WP317 4 "لوله فشار قوی لوله اتصالات فولادی |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM |
| اندازه: | 4 " |
لوله و اتصالات نوک سیلندر NPT Hex Stainless 316 Double Male
| نام محصول: | لوله و اتصالات نوک سیلندر NPT Hex Stainless 316 Double Male |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI ، BS ، DIN |
| اندازه: | 4 " |
اتصالات جوش لب به لب اتصالات فولاد کربنی ASTM A234 WPB 90D Long Radius Ebow
| تایپ کنید: | آرنج بدون درز |
|---|---|
| OD: | 45 درجه، 90 درجه، 180 درجه |
| فرایند ساخت: | فشار، پرس، جعل، بازیگر و غیره. |
فلنج های فولادی ضد زنگ 16 اینچ 300# فلنج کور صفحه صاف A182 درجه F316 اتصالات لوله فورج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

