همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ TKFM ASTM ss304 لوله زانویی 90 درجه DN50
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
کاهنده متحدالمرکز 3 / 4 اینچ * 1 / 2 اینچ لوله فولادی دوبلکس 2205 SCH10
| نام محصول: | کاهنده فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME، EN، DIN، JIS، GOST و غیره |
| اندازه: | 1/2 اینچ - 80 اینچ |
کربن فورج / فولاد ضد زنگ Pn10 / گردن جوش 16 / کور / روشن / سوکت RF / فلنج های لوله FF
| مواد: | آلیاژ 31 |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
فلنج فولادی ضد زنگ ورق DN40 DN80 DN100 DN150 DN600
| مواد: | a234wpb,a105,a106 gr.b,a53gr.b, |
|---|---|
| شکل: | درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
میله تمام رزوه ای از جنس استیل ضد زنگ با اندازه قابل تنظیم با روکش روی Din 975
| استاندارد: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | نیاز مشتری |
اتصال سه راهه 3/8 اینچی NPT F-M-F Instrument T 3/8 اینچ فولادی زنگ نزن 304 فورج شده با فشار بالا
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
ASME B16.11 ASTM A182 316 2000LB سه راهی کاهنده فولاد ضد زنگ رزوه ای سه راهی برابر 40nb sch10 فولاد ضد زنگ 316 316 سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
زانویی از جنس استنلس استیل ASTM A403 WP 304 با جوش لب به لب اتصالات لوله کارخانه چین
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
لوله SCH40 ASTM B16.9 اتصال سه راهی فولادی کربنی با جوش لب به لب
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| ارتباط: | جوشکاری |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع کاهش دهنده 3 راه ~ 6 جهته ISO-K ISO-F ISO-F فلنج ISO نیمه پر نیپل سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

