همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ alloy steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 5025 محصولات.
فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز
| درجه مواد: | ASTM B462 UNS NO6022 |
|---|---|
| ابعاد: | طبق نقشه ها |
| محدوده دما: | -29°C تا 538°C |
جوشکاری پشت 4 اینچ از فولاد ضد زنگ TEE SCH40 WPS31725 ASME B16.9
| نام محصول: | سه راهی استیل ضد زنگ |
|---|---|
| OD: | 4'' |
| Thickness: | SCH40 |
جوشکاری پشت 6 اینچ فولاد ضد زنگ برابر TEE SCH80 WPS34565 ASME B16.9
| Product Name: | Stainless Steel TEE |
|---|---|
| OD: | 6'' |
| Thickness: | SCH80 |
متال ASME B36.10 S32750 4 "SCH40 میله دور از فولاد ضد زنگ بدون سلسله برای لوله
| متریالرد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس |
|---|---|
| سطح: | ترشی ، صیقلی ، ساتن ، آینه |
| درجه فولاد: | S31803 ، 2205 ، 1.4462 |
فلز ASTM A312 TP316L سوئیج متمرکز نوک پستان BLE*PSE لوله های فولاد ضد زنگ
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
درپوش انتهایی لوله استیل ضد زنگ، درپوش های انتهایی محصول نقطه ای برای لوله ها
| جزئیات بسته بندی: | جعبه های چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 تا 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
ANSI YZF-L042 فولاد ضد زنگ گیربکس اتصالات جوشکاری لب به لب
| اندازه: | 1-96 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | 904L |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
A815 UNS S32750 اتصالات لوله اتصال جوش لب به لب Long Radius 90 Degree Elbow
| نام محصول: | جوش دمیدن 180 میلیمتری آرنج |
|---|---|
| ماده: | UNS S31803S32750S32760S32205 |
| OD: | 1/2"-48" |
اتصالات لوله جوش داده شده با پایه 90 درجه Sch10 Sch40 SUS304
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| ارتباط: | جوشکاری |
اتصالات لوله SA403 WP316L SCH40 STD SCH80 انتهای خرد فولاد ضد زنگ
| استاندارد: | ASTM B366 WP904L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |

