همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api 5l line pipe ] همخوانی داشتن 180 محصولات.
ASTM A554 ERW 316L لوله های فولادی جوش داده شده با مارپیچ گرد با سطح رنگ شده
| نام محصول: | لوله فولادی جوش داده شده مارپیچی ASTM A554 ERW 316L |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
ASTM A554 ERW 316L لوله های بدون درز از جنس استنلس استیل برای صنایع نفت
| نام محصول: | لوله فولادی جوش داده شده مارپیچی ASTM A554 ERW 316L |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
ASTM WP91 فولاد ضد زنگ آرنج ASME B16.9 برای شیمی / نفت
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB |
|---|---|
| ضخامت: | sch5s-schxxs |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
بطری های فولاد کربن SCH 10 - SCH XXS لوله سیاه سرد کشیده شده با آزمایش هیدروستاتیک
| ضخامت: | 2.5 - 80 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 |
| تکنیک: | سرد کشیده شده |
ASTM A790 UNS 31803 لوله های بدون درز لوله های فولادی ضد زنگ
| نام محصول: | لوله بدون درز ASTM A790 UNS 31803 دو طرفه |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | 200 سری و 300 سری و 400 سری |
ASTM A335 لوله استاندارد فولاد ضد زنگ لوله 6 اینچ OD
| استاندارد:: | AISI، ASTM، DIN، EN، گیگابایت، JIS، JIS، AISI، ASTM، گیگابایت، DIN، EN |
|---|---|
| تکنیک ها: | نورد سرد، نورد گرم و نورد سرد |
| سطح: | 2B 2D BA No.1 No.3 No.4 HL 8K بسته بندی و تحویل |
سیاه و سفید طلا قرمز Hastelloy لوله ASTM B622 UNS N06022 WPHC22
| استاندارد: | ASTM B626، ISO 6207 VdTüV 400 / 12.98 DIN 17751 |
|---|---|
| پایان: | این لوله ها دارای انتهای شفاف، چسبنده و رشته ای و ویژگی هایی مانند گالوانیزه گرم، پوشش اپوکسی و Fbe |
| رنگ: | سیاه یا نقره ای، طلا یا قرمز |
DIN EN ASTM BS اتصالات اتصالات جوش شیرین اتصالات انتهای لوله ترمینال آرنج
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
|---|---|
| درجه مواد: | درجه: UNS NO. C10100، 10200، 10300، 10800، 12200، 70600 / CU NI 90/10 |
| اندازه: | 1 "-48" 15mm-2400mm |
کاهنده فولادی جوش داده شده B366 WPNC N04400 8 اینچ اتصالات لوله بدون درز روغن گیربکس متحدالمرکز
| استاندارد: | DIN ، EN ، ASTM ، BS ، JIS ، GB و غیره |
|---|---|
| درجه مواد: | Grade: UNS NO. درجه: UNS NO C10100, 10200, 10300, 10800, 12200, 70600 / CU NI 90/10 |
| اندازه: | 1 "-48" 15 میلی متر -2400 میلی متر |
Tee کاهش ASTM A 815 UNS S32760 فولاد ضد زنگ Tee Asme b 16.9 8 "12" SCH80S
| ماده: | ASTM A815 UNS S31803 / S32205 / S32750 / S32760 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 |
| کاربرد: | نفت / برق / شیمی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |

