همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
فلز ASTM A815 UNS S31803 دو لوله فولادی دوگانه ASME B16.11 تخته شده
| Quality: | HIGH QUALITY |
|---|---|
| Craft: | Seamless Or Welded,butt Weld |
| Shape: | Equal |
فلز فروشی داغ فیتینگ لوله های کربن فولاد ضد زنگ برای نفت / گاز / آب کاهش دهنده های متمرکز صنعتی
| بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| پرداخت: | T/T، L/C، Western Union و غیره |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| مشخصات: | OD 10-2500 * WT 0.4-40mm |
|---|---|
| تحمل: | ±1% |
| درجه مواد: | S31803/S31500/S32750 و غیره |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| شرایط پرداخت: | T/TL/CD/P |
|---|---|
| ضخامت: | 0.25mm-1.5mm |
| حالت تولید: | از نظر طولی جوش داده شده است |
A234 Wpb کربن سیاه فولاد ضد زنگ لوله های فولادی END لوله کشی ASTM / ASME A403 WP 321 321H
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | UNS S32750 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
لوله دوشاخه S32750 لوله فولادی ضد زنگ ASME A789 A790 A450 A530
| OD: | 6 میلی متر --- 710 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | ASME A789 A790 A450 A530 |
| ضخامت: | 2.5 میلی متر --- 50 میلی متر |
ASTM A333 GR.6 24 "SCH 80 لوله بدون درز فولاد ضد زنگ ASME B36.10M
| استاندارد:: | ASTM A333 |
|---|---|
| درجه فولاد: | A333، Gr.6.Gr.5.Gr.4.Gr.3.Gr.2.Gr.1 |
| طول: | 5.8 تا 14 متر |
مهر و موم شده فولاد ضد زنگ اتصالات بدون درز اتصالات جوش O-LET Sweepolet زین
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| تایپ کنید: | اولت / رئیس |
| ماده: | فولاد کربنی، فولاد آلیاژی یا فولاد ضد زنگ |
اتصالات لوله جوشکاری ته ته ASTM A860 بدون درز برای ساخت کشتی
| نام محصول: | اتصالات لوله های فولادی کربنی جوش لب به لب سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد کربن |
| اندازه: | 1/2 "- 72" یا به عنوان درخواست شما |

