همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
JIS G3454 / 57 S400 / TPY Mariloy 90 DEG LR Elbow ، OD10 Inch WT 13MM
| نام محصول: | آرنج 90 درجه LR |
|---|---|
| اندازه: | 10'' |
| استاندارد: | JIS G3454/57 |
ASTM A312 UNS S30815 253MA فلنج 8 اینچ 300 BL فلنج گردن جوشکاری
| اندازه: | 1 / 2-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | آرنج S30815 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
S30815 فولاد زنگ نزن فولاد ضد زنگ WN ASTM B16.9 Class150 - Class 2500
| اندازه: | 1 / 2-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | آرنج S30815 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
DN32 1-1 / 4 "SCH40 اتصالات جوش دکمه جوش رنگ سیاه برای روغن ANSI B16.5 شکل برابر
| مواد: | فولاد کربن |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 1-1 / 4 " |
اتصالات جوشکاری فشار بالا ASTM A234 عملکرد پایدار برای صنعت برق
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 3" |
اتصالات جوش خورده Butt Black Radius 45D آرنج 5 "Sch40 مواد فولادی کربنی ساده
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 5 " |
اتصالات جوش ASTM A234 WPB جوش STD ضخامت ASME B16.9 شکل برابر
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| اندازه: | 6 " |
| ضخامت: | STD |
شعاع زانویی کوتاه 2 اینچی 90 درجه ASME B16.9 BW WROUGHT-S ASTM A 234 GR. WPB GA-E-60112
| کد سر: | گرد، مربع، شش ضلعی |
|---|---|
| بسته بندی: | کیسه پلی داخلی، کیسه پلاستیکی + کارتن، جعبه یا پالت تخته سه لا، با توجه به درخواست مشتری |
| شکل: | برابر، گرد، برابر و کاهش دهنده |
سوکت سه راهی فولادی ضد زنگ UNS S30400 Sch80 3/4 اینچ سه راهی مساوی فورج شده
| استاندارد: | ASME B16.9 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
RF ASTM A182 F316/F316L B16.51 1/4" CL900 BL فلنج
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |

