همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
ASTM/ ASME S/A336/ SA 182 F 309H میله کاهنده TEE 12 اینچ X 10 اینچ SCH40 اتصالات جوش لب به لب ANSI B16.9
| درجه مواد: | کاهش TEE |
|---|---|
| اندازه: | SCH 40 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
اتصالات جوش لب به لب ASTM/ ASME S/A336/ SA 182 F40/S31254 TEE برابر 10 اینچ X 10 اینچ SCH40 ANSI B16.9
| درجه مواد: | کاهش TEE |
|---|---|
| اندازه: | SCH 40 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
اتصالات جوش لب به لب ASTM/ ASME S/A336/ SA 182 F20/N08020 TEE برابر 10 اینچ X 10 اینچ SCH40 ANSI B16.9
| درجه مواد: | کاهش TEE |
|---|---|
| اندازه: | SCH 40 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
اتصالات جوش لب به لب ASTM A694 F50 SCH80 ANSI B16.9
| درجه مواد: | تی منع شده |
|---|---|
| اندازه: | SCH 80 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
فلنج چدنی گردن جوشکاری فلنج کف روسی استاندارد Gost 12821-80 Pn6 Ss304 316
| مواد: | آلیاژ 31 |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
A336/ A 336M F91 بار 12 "X 10" SCH40 تخته های جوش Butt ANSI B16.9 کاهش TEE
| درجه مواد: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| اندازه: | SCH 40 |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
آرنج های فولاد ضد زنگ 314L تراشیده شده آرنج رشته ای ASME B1611
| محصول: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| مواد: | WP403 304/L |
| اندازه: | NPS1/2 "-48" |
مرفه های فولاد ضد زنگ ساخته شده مرفه های رشته ای ASME B16.11 ساخته شده با تکنیک های پیشرفته جعل
| محصول: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| مواد: | WP403 304/L |
| اندازه: | NPS1/2 "-48" |
NPS 50 'SO Flange 200lbs Butt Weld Fittings اتصالات خوردگی
| مواد: | A182 F304 / 304H / 304L A182 F316 / 316H / 316L |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI B16.5 ، ANSI B16.47 ، MSS SP44 ، ANSI B16.36 ، ANSI B16.48 |
| میزان فشار: | 200 # -1000 # |
ضد زنگ Bright ASME B16.9 Stainless Steel Arbow NPS 1/2 "
| نوع محصول: | لوله و اتصالات |
|---|---|
| مواد: | WP403 304 / L |
| اندازه: | NPS1 / 2 "-48" |

