همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api seamless pipe ] همخوانی داشتن 2648 محصولات.
فلنج گردان 2 اینچ فلنج فولادی ضد زنگ مفصل چرخشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج چرخشی Dn50 فلنج فشار قوی فولاد ضد زنگ اتصال چرخشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
اتصالات ریخته گری فولاد ضد زنگ 304 316 با کیفیت خوب زانویی 45 60 90
| ضخامت: | برنامه استاندارد |
|---|---|
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
| بسته بندی بر اساس درخواست مشتری: | کیسه پلاستیکی + کارتن، جعبه تخته سه لا یا پالت، |
70/30 لوله چرخش لوله اتصال هیدرولیک لوله فلنج فولاد ضد زنگ
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
MIL-C-1726F مس نیکل 70/30 لوله چرخش لوله نصب هیدرولیک اتصال لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
1500LB BL فلنج RF شکل گرد ASTM A182 F904L فلنج های آهن آلات آهن آلات بسیار مقاوم 12 اینچ قطر فلنج آهن آلات
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
|---|---|
| نوع: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
| بسته بندی: | کیسه پلی داخلی، کیسه پلاستیکی + کارتن، جعبه یا پالت تخته سه لا، با توجه به درخواست مشتری |
SCH80 1-24'' قدرت دوام جریان صاف B366 فولاد ضد زنگ
| درجه حرارت: | تا 1000 درجه فارنهایت |
|---|---|
| تکنیک: | جعل شده |
| پایان: | بودن |
فولاد کربن تولید کننده A105 فلانج گردن جوش ISO ANSI JIS DIN جعل شده در دسترس است
| بندر: | شانگهای |
|---|---|
| قدرت: | بالا |
| پایان اتصال: | FNPT |
فابریک کلاه گره دار آهن ریخته فولاد ضد زنگ زنانه فلز گره دار
| کد سر: | گرد / هگز / مربع |
|---|---|
| نوع پایان: | نخ دار |
| تناسب: | 5S-XXS |
میله های فولادی سازه ASTM A403 WP304 ، مقاومت در برابر خوردگی قطر بیرونی
| گرید فولاد: | فولاد ضد زنگ 304 / 316L |
|---|---|
| تایپ کنید: | بدون درز ، لوله / لوله گرد |
| استاندارد: | ASTM ، AISI ، GB ، DIN ، JIS |

