همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
4 اینچ قارچ درپوش دریچه اگزوز دریچه دریچه سقف درپوش لوله دریچه
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| بسته بندی: | کیسه پلاستیکی، کارتن، جعبه چوبی |
| تایپ کنید: | کلاه لبه دار |
روکش کوسن اتصالات لوله فولاد کربنی فولاد ضد زنگ فورج شده تزئینات کور اتصالات لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات جوش لب به لب بهداشتی فولاد ضد زنگ اتصالات لوله سه راهی زانویی غیرعادی 1/2 "-6"
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| Outer Diameter:: | 6" |
سه راهی سه راهی سه راهی رزوهدار سه راهی 1/4 اینچ 1/2 اینچ 3/8 اینچ 1/2 اینچ 1 اینچ 2 اینچ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه با کیفیت سفارشی اتصالات لوله سه راهی فولادی ضد زنگ سوکت جوشکاری رزوه ای
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
کاهنده مخروطی Cone Din 2616 Carbon Steel Reducer 160x80 برای لوله
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
فلنج لوله فولادی کربنی Q235B ASTM A105 فورج شده ASME B16.5 کلاس 300
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
کوپلینگ از جنس استنلس استیل 304/316 رزوه زن برای اتصال لوله کوپلینگ فورج شده
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک ها: | جعلی |
| کد سر: | گرد |
فلنج فورج فورج دوبلکس فولاد ضد زنگ فلنج UNS S30815 253MA 2 اینچ کلاس 150 سوکت جوشکاری فلنج برای اتصال
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |

