همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
فولاد ضد زنگ 70/30 4 اینچ x 3 اینچ 150LB Sch40 سوپر دوبلکس Nipoflange Weldoflange
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
فلنج فورج شده مس نیکل 70/30 استوک دوبلکس OD 3 اینچ کلاس 300 فولاد زنگ نزن فلنج نیپو
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
| بسته بندی: | کیسه پلی داخلی، کیسه پلاستیکی + کارتن، جعبه یا پالت تخته سه لا، با توجه به درخواست مشتری |
مس نیکل 70/30 لوله اتصالات فورج فولاد ضد زنگ فلنج OD 4 اینچ کلاس 300 Nipo فلنج استوک
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
اتصالات لوله فورج مس نیکل 70/30 فولاد ضد زنگ فلنج OD 4 اینچ کلاس 300 Nipo فلنج استوک
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
اتصالات لوله فلنج فولادی ضد زنگ آهنگری مس نیکل 70/30 OD 4 اینچ کلاس 300 Nipo فلنج
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
OD 4 اینچ کلاس 300 فولاد ضد زنگ فلنج لوله اتصالات آهنگری مس نیکل 70/30 Nipo فلنج استوک
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
| سطح: | به عنوان نیاز مشتری |
اتصالات لوله فلنج فولادی ضد زنگ OD 4 اینچ کلاس 300 فورج مس نیکل 70/30 Nipo فلنج استوک
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
| فشار: | Class150/300/600/9001500/2500, Class150,150#-2500# |
2 اینچ فلنج فولادی ضد زنگ مفصل گردنده روتاری مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصال فلنج 2 اینچی روتاری فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج مفصل چرخشی 2 اینچی فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

