همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
سه راهی ASME B16.9 برابر 2 اینچ SCH - فولاد ضد زنگ جوش 40 لب به لب بدون درز
| استاندارد: | ASME B16.9 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
فلنج فولادی ضد زنگ PN10 DN300 DN700 گردن جوش / فلنج صفحه / فلنج کور
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
سوکت سه راهی فولادی ضد زنگ UNS S30400 Sch80 3/4 اینچ سه راهی مساوی فورج شده
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| ارتباط: | جوشکاری |
استاندارد اروپا ASTM A105 فولاد کربنی / فلنج های آهنگری فولاد ضد زنگ
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
بلبرینگ فلنج گرد فولاد کربنی فورج شده
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
فولاد ضد زنگ دوبلکس فورج شده ASTM A182 F53 ASME B16.5 1/2 اینچ - 24 اینچ LWN FLANGE FACTORY
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج فولادی آلیاژی ASTM A453 GR660 A286 1.4944 GH2132 1.4980 JIS
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج Monel400 UNS N04400 SO RF 2 اینچ کلاس 300# فلنج فولادی نیکل آلیاژی ASME B16.5
| مواد: | فلنج Monel400 UNS N04400 SO RF |
|---|---|
| نوع اتصال: | RF |
| تکنیک: | جعلی |
فلنج حامل فولاد کربن Din Pn16 فولاد ضد زنگ 316l فلنج Ansi B16.5 فلنج سطح
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
فلج های صورت صاف، فلج های فولاد کربن A105 استانداردهای اروپا
| مواد: | فولاد ضد زنگ دوبلکس |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |

