همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
لوله های بُت ویلد UNS S31803 1'sch10s Super Duplex فولاد ضد زنگ 90Deg LR فولاد آرنج خم دوپلکس
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
بسته بندی شده NPT 316 فولاد ضد زنگ سیم دار نیمه اتصال جوش بر روی لوله لوله Bung مناسب برای خانه آبجو، خودرو، صنعتی
| قطر بیرونی: | 6-813 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت: | Sch5-Sch160، STD، XS، XXS |
| تحمل ها: | ASME B16.9 |
ASTM A312 TP304 لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ برای سیالات، گرم شدن و ترشی
| اندازه ها: | 1/8" NB - 24 "NB |
|---|---|
| مواد: | ASTM A312 TP304 |
| رنگ: | طلا نقره سفید |
اتصالات لوله لبه دار فورج شده فولاد کربنی جوشکاری مساوی زانویی لوله
| اصلی: | چین |
|---|---|
| مواد: | 2507 |
| اندازه: | 2" - 40" |
2' 150LB، 300LBS SCH40 لوله NS S30815 فولاد ضد زنگ بلند صورت جوش گردن فلنج
| کلمه کلیدی: | فلانج سوراخ |
|---|---|
| کالیبر: | 1/2 "-24" |
| درجه مواد: | ASTM AB564 |
فلنج لوله UNS S30815 (253MA) فولاد ضد زنگ 2'' 150LB، 300LBS SCH40 فلنج گردن جوش صورت بالا
| آب بندی: | FF، RF، RTJ، و غیره |
|---|---|
| OEM: | قابل قبول |
| حرارت درمانی: | نرمال شده، خاموش و معتدل |
فلز چین تولید کننده 304 فولاد ضد زنگ 90D Butt Weld آرنج لوله نصب آرنج برای فولاد ضد زنگ لوله نصب
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
گیربکس متحدالمرکز فولاد Butt Weld F53 Sch10 Ansi Duplex
| مواد: | دوبلکس 2507 |
|---|---|
| شکل: | کاهش ، درخواست مشتری |
| ارتباط: | جوشکاری |
فلز 1" Sch40 Olet Welddolet قوی Threadolet Sockolet فولاد ضد زنگ 316 لوازم جعلی
| جزئیات بسته بندی: | در کیسه های پلاستیکی و سپس در بسته ها |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T یا Western Union یا LC |

