همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
جوش فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ لوله اتصالات با ASTM A403 316L استاندارد
| استاندارد: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
اتصالات مفتول مونل Inconel Incoloy Butt Sch5S-Sch160 XS XXS
| ماده: | A860 درجه WPHY42- WPHY46- WPHY52- WPHY60- WPHYX55 |
|---|---|
| اتصال: | جوشکاری |
| نام محصول: | سرپوش لوله |
ASTM ضد زنگ 321 SS آرنج 90 درجه 6 اینچ SCH 20
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
1 1/3 اینچ CL600 WN فلنج RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
فلنج 5 اینچی CL300 BL RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
شعاع کوتاه زانویی 90 درجه ASME B16.9 BW WROUGHT-S ASTM A 234 GR. WPB GA-E-60112
| تایپ کنید: | زانویی، کوپلینگ، بدون درز، جوش |
|---|---|
| کاربرد: | اتصال لوله ها، خطوط لوله نفت، مواد غذایی، صنعت، آتش نشانی |
| کد سر: | گرد، مربع، شش ضلعی |
آرنج تراشیده شده 3/4" برای ماشین آلات 3000# ASTM A182 F304 90°
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4" |
3000# ASTM A182 F304 90° خمیده خمیده خمیده 3/4" برای ماشین آلات
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4" |
فلنج تراشیده ASTM B564 UNS N08825 CL150 RF 6in خط عینک فلنج کور
| استفاده: | اتصال خط لوله |
|---|---|
| نوع: | گردن جوش، لغزش، جوش سوکت، رزوه، کور |
| ابعاد: | طبق نقشه ها |
فلنج فلزی، فلنج کور ANSI B16.5 / ANSI B16.47، DIN2527 / DIN2566، BS4504 / BS4504
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی چوب |
|---|---|
| زمان تحویل: | 10 تا 30 روز |
| قابلیت ارائه: | 10000000 / PC / MONTH |

