همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
زانویی بدون درز با شعاع بلند 90 درجه ASME-B16.9 ASTM A403 درجه WPS31254
| شکل: | برابر |
|---|---|
| نام: | آرنج 90 درجه |
| تایپ کنید: | آرنج |
فلنج گردن جوش، FFFE، BE، 8" S-10S، CL150، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 31254)
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
|---|---|
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
| مواد: | آلیاژ 31 |
فلنج SO، FFFE، BE، 8" S-10S، CL150، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 31254)
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
|---|---|
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
| مواد: | آلیاژ 31 |
فلنج SO، FFFE، BE، 8" S-10S، CL150، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS 31254)
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
|---|---|
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
| مواد: | آلیاژ 31 |
فلنج SO، FFFE، BE، 6" S-10S، CL300، ASME-B16.5، ASTM A182 Gr.F 44 (UNS $31254)
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
|---|---|
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
| بندر: | بندر شانگهای |
6 "90 درجه LR SCH 20 بدون درز WELD آرنج ASTM A 403 WP316L
| نام: | اتصالات لوله فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ASME، ANSI، JIS، DIN |
| کاربرد: | نفت، مواد شیمیایی، ماشین آلات، برق، کشتی سازی، کاغذ سازی، ساخت و ساز و غیره |
فلنج فولاد فورج اندازه 1/2 اینچ - 48 اینچ و 150 # تا 2500 #
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| گرادیان مواد: | فولاد کابین A105 |
| استاندارد: | ASME B16.5 |
ASTM AB564 150 # -2500 # فلنج فولادی جعلی مونل آلیاژ 400 / NO4400، K500 / NO5 اندازه 1-60 اینچ
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| DN: | 15-1500 |
| تایپ کنید: | فلنج Hastelloy فلزی |
فولاد کربن A105 فولاد فلنج فولادی جعلی 150 # -2500 # اندازه 1-60 اینچ
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| DN: | 15-1500 |
| ماده: | فولاد کابین A105 |
ASME B16.5 کلاس 150 فولاد کربن جوش فولاد فلزی گردن 1-60 اینچ، حداکثر قطر 1M
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| ماده: | فولاد کابین A105 |
| DN: | 15-1500 |

