همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
DN32 1-1 / 4 "SCH40 اتصالات جوش دکمه جوش رنگ سیاه برای روغن ANSI B16.5 شکل برابر
| مواد: | فولاد کربن |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 1-1 / 4 " |
اتصالات جوشکاری فشار بالا ASTM A234 عملکرد پایدار برای صنعت برق
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 3" |
اتصالات جوش ASTM A234 WPB جوش STD ضخامت ASME B16.9 شکل برابر
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| اندازه: | 6 " |
| ضخامت: | STD |
فلنج کور SUPERDUPLEX ASTM A182 GR F53 UNS S32750 ASME B16.5 RF 150 # DN 4 ”
| نام محصول: | فلنج کور |
|---|---|
| اندازه: | 4 '' |
| فشار: | 150LB |
فلنج NPT ANSI ASME B16.5 SS201 Sus304 F316/F316L 904L CL150# 300# کلاس TH
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج TH |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
اتصالات سه راهی برابر بدون درز 3 اینچی SCH80S B366 NO8020 اتصالات جوش لب به لب آلیاژ 20
| استاندارد: | ASME B16.9 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| مواد: | فولاد آلیاژی نیکل |
فلنج های کور سفارشی فولادی ضد زنگ RF 300#-3000# 1/2''-60' ASME S/A182 F304
| نام محصول: | فلنج کور |
|---|---|
| قطر بیرونی: | 1/2''-60'' |
| فشار: | سفارشی |
فلانج گردن بلند سفارشی نکل کاپر 900# 1/2'-30' DN15-DN1500 ASME S/A182 F304
| نام محصول: | فلنج گردن بلند |
|---|---|
| قطر بیرونی: | 1/2''-60'' |
| فشار: | سفارشی |
فلانج گردن بلند سفارشی ساخته شده استنتیک فوق العاده استنتیک A182 F44 500# 1/2''-60' DN15-DN1500
| نام محصول: | فلنج گردن بلند |
|---|---|
| قطر بیرونی: | 1/2''-60'' |
| فشار: | سفارشی |
فرش گردن بلند سفارشی آلیاژ کم A182 F22 500# 1/2''-60' DN15-DN1500
| نام محصول: | فلنج گردن بلند |
|---|---|
| قطر بیرونی: | 1/2''-60'' |
| فشار: | سفارشی |

