همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
1 "تا 24" SCH80 کمپرسور کوکنتریک کمپرسور UNS S31254 ASTM A182 F44 254SMO 1.4547
| نام: | بی قراری عجیب و غریب Cocentric Reduer |
|---|---|
| استاندارد:: | ANSI / ASTM B16.9 / B16.11 |
| سطحی: | Annealing، Picking، Hair Line، جلا، Bright، Brush، Coated، Sand Blast و غیره |
ANSI B16.5 ASTM A182 GR. فلنج سوپاپ F44 سوپاپ SGS / DNV / BIS / API / PED
| نام محصول: | ASTM A182 GR. ASTM A182 GR. F44 Socket Welded Flange فلنج جوش داده شده سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج |
| مقطع تحصیلی: | آلیاژ نیکل |
اتصالات میل بادامک پایان آرنج اتصالات بدون درز 1/2 "تا 24" جوش 24 "تا 72"
| ضخامت: | Sch10-Sch160 XXS |
|---|---|
| اندازه: | بدون درز 1/2 "تا 24" جوش 24 "تا 72" |
| شکل: | برابر |
F304 304L F316L F317L F321 F347H F316Ti F5 فلنج فولادی جعلی ANSI B16.5 RF
| تایپ کنید: | فلنج / آهنگری / دیسک / حلقه / شفت / آستین |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI B16.5، ANSI B16.47، MSS SP-44 یا بر اساس درخواست یا طراحی مشتریان |
| اندازه: | 1/2 اینچ ~ 72 اینچ |
فلنج فولادی WNRF فولاد ضد زنگ ASTM A 182 GR F1 F11 F22 F5 F9
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| گرادیان مواد: | ASTM A182 |
| استاندارد: | ASME B16.5 |
فولاد ضد زنگ 904L لغزش در فلنج WN / SO / BL فلنج مورد استفاده در لوله اتصال
| تایپ کنید: | فلنج WN |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''~60'' |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
فلنج آلیاژ فولاد ضد زنگ فلنج آستانه A105 فلنج ASTM AB564
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | فلن WN |
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
Class150 / 300 فلنج فولادی جعلی Wn فلنج ASTM A105 ASME B16.5
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | فلن WN |
| اندازه: | 1/8 "NB TO 48" NB |
17CrNiMo6 فلنج فولادی جعلی 12 اینچ 150 # ANSI کلاس 150 تا 2500 پوند RF FF RTJ
| نام محصول: | TOBO SO فلنج |
|---|---|
| ماده: | 17CrNiMo6 |
| اندازه: | 1/2 "-16" |
1 اینچ A182 F304H 300# سوکت جوش RF فلنج فولادی فورج شده
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| اندازه: | 1'' |
| فشار: | 300# |

