همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
آلیاژ 31 (N08031) آلیاژ پایه نیکل برای صنایع شیمیایی و پتروشیمی و مهندسی محیط زیست
| مواد: | آلیاژ 31 (N08031) |
|---|---|
| نوع جوش: | بدون درز، مارپیچی جوش داده شده است |
| تکنیک: | نورد سرد نورد گرم |
C70600 CuNi90/10 اتصالات نیکل مسی Weldolet Sockolet Threadolet اتصالات آهنگری
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| مواد: | فولاد |
| تایپ کنید: | ولدولت |
TOBO Socket Weld Fitting تی رشته تقلبی ASME B16.11 Mss Sp-79 سوکت تقلبی آرنج
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Connection: | Socket Welding |
اتصالات جوش فولاد ضد زنگ Stub End کوتاه UNS S31803 UNS S32750 UNS S32760
| اندازه: | 1-48 اینچ / DN15-DN1200 |
|---|---|
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
| ضخامت: | SCH: 5s، 10s، 40s، 80s، 10، 20، 40، STD، 60، 80، XS، 100، 120، 140، 160، XXS و NS موجود با NACE MR 0 |
مس نیکل 70/30 UNS C71500 CuNi 70/30 Lr / Sr 45/90 Deg آرنج 6 "4MM 4.5MM 10 Bar
| ماده: | مس نیکل 70/30 UNS C71500 CuNi 70/30 Cupro نیکل 70/30 |
|---|---|
| استاندارد:: | ANSI / ASTM B16.9 / B16.11 |
| فرآیند تولید: | فشار، مطبوعات، جعل، بازیگران و غیره |
ASTM A479 316TI / ASTM A182 F316Ti UNS S31635 90 Deg اتصالات ترموکوپل ترموستات کوپلینگ کوارتز 10 "Sch 80
| درجه مواد: | ASTM A479 316TI / ASTM A182 F316Ti UNS S3163 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME B16.9 |
| ضخامت: | sch5s-schxxs |
ASTM A403 316L Stainless Steel Stub Ends DN250PN16 EN1092-1 Type 35 BW
| استاندارد: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
ANSI B16.9 AISI 304 Material 12 "Schedule 40 S" به پایان می رسد
| استاندارد: | AISI 304 |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
2 هر کدام Stub پایان در Aisi 403-316L کربن فولاد ختم به پایان می رسد DN200 PN10 به عنوان EN1092 / 1 نوع 35 BW
| استاندارد: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |

