همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ api steel pipe ] همخوانی داشتن 4471 محصولات.
TOBO ASME B16.9 لوازم جوش WPS304L MSS SP 43 Lap Joint Short Stub End
| بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| نوع پایان: | Bevelled ، ساده |
| قطر خارج: | 1/2 |
ASTM AB564 فورج فلنج جوش لب به لب 1-48 اینچ با 150-2500 # کلاس، جعبه های چوبی بسته بندی
| ماده: | ASTM AB564 |
|---|---|
| DN: | 15-1500 |
| کلاس: | 150-2500 # |
فشار فلنج و اتصالات فشرده سازی کلاس 600 RF با استاندارد ANSI B16.5
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1" |
160 میلی متر HDPE زانویی 45 درجه HDPE / PE / اتصالات الکتروفیوژن پلاستیکی برای آب و گاز
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| تکنیک ها: | بدون درز |
توبو میله نیکل استند برای صندلی ها Ck45 استند استند
| استاندارد: | ANSI JIS DIN ASME |
|---|---|
| مواد: | فولاد آلیاژ |
| نوع: | لوله گرد |
MIL-C-1726F مس نیکل 70/30 لوله چرخش لوله نصب هیدرولیک اتصال لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
ASTM A182 Gr F9 / F5 WN SO BL فلنج حفره جوشکاری 8 "10" 12 "300 # 600LB 900LB 1500LB ASME B16.5
| ماده: | ASTM A182 Gr F9 / F5 |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 '' ~ 60 '' |
| نرخ فشار: | 150lb تا 2500lb |
بدون درز 4 اینچ SS اتصالات پایان خمش با زنگ حذف / رنگ سیاه سطح درمان
| تایپ کنید: | انتهای خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | جلا دادن |
EN 1092-1 TYPE 01 PLATE FLANG لب به لب فلنج جوش PN6 PN10 PN16 PN25 PN40
| تایپ کنید: | فلنج صفحه ای |
|---|---|
| OD: | 9.5 تا 219 میلی متر |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |

