همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
اتصالات لوله Hastelloy با اندازه سفارشی Sch40 C276 Ansi B16.9 برای اتصال به صنعت
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | آرنج |
| مواد: | C276 C22 C4 Monel 400 K500 |
اتصالات لوله Hastelloy برای اتصال به صنعت اندازه سفارشی Sch40 C276 Elbow Ansi B16.9
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| نام محصول: | آرنج |
| مواد: | C276 C22 C4 Monel 400 K500 |
فلز 1" لوله های فولاد ضد زنگ 90 شعاع دراز درجه آرنج
| جزئیات بسته بندی: | در کیسه های پلاستیکی و سپس در بسته ها |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T یا Western Union یا LC |
انعطاف پذیری عالی زانویی اتصالات فولادی ضد زنگ 304 317L 316TI 2205 316l اتصالات فولادی ضد زنگ
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
B366 WP1925N UNS N08926 1-24 اینچ آلیاژی 926 اتصالات کاهش دهنده متحدالمرکز لوله جوشکاری فولاد ضد زنگ فوق آستنیتی
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
اتصالات لوله فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا 12X18H10T خم زانویی 180 درجه SR
| محل مبدا:: | چین |
|---|---|
| تکنیک ها:: | ریخته گری |
| شکل:: | کاهش، برابر |
ASME B16.5 WP321 / 347 150 # اتصالات لوله فولادی ضد زنگ Equal Tee Stainless Steel Cross
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی گیره سه راه لوله سه راه لوله بهداشتی CF8 Cf8m فولاد ضد زنگ 304 316
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
قیمت کارخانه SS304 اتصالات سه راه لوله کشی بهداشتی استیل ضد زنگ سه راه
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سوکت اتصالات فولادی ضد زنگ اتصالات رزوه ای لوله های بدون درز کربنی
| نام تجاری: | TOBO |
|---|---|
| اندازه: | اندازه سفارشی |
| محل منبع: | شانگهای، چین |

