همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
DN150 6 "سوکت جوش فلنج 600 # ASTM A312 UNS S30815 Sch5s - Schxxs
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | SW FLANGE |
| اندازه: | 6 '' |
جوش فلنج سوپر دوبلکس فلنج 1 اینچ از جنس استنلس استیل با کارایی بالا
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوش |
| اندازه: | 1 اینچ |
گردن جوش فلنج های حرفه ای جعلی برای تجهیزات ماشینکاری
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 1" |
فلنج و اتصالات فرش اندازه 1/1 فشار ASTM A312 UNS S30815
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوش |
| اندازه: | 1/2" |
Sch5s - فلزهای فلزی فشرده Schxxs 3/4 "اندازه گردن جوش برای صنعت نفت
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 3/4 " |
ابعاد فلنج گرد و غبار جوش 300 فلنج فولادی جعلی B16.5، B16.47A، B16.47B
| MaASTM B564 UNS N08367 فلنجومتر گردن جوشکاری نوع 01، PN10 WN، SO، Bind، SW، A182 F53 فولاد آلیاژی فل: | UNS N08810 فولاد فلنج B16.5 |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | CASE PLY-WOODEN |
| زمان تحویل: | 10 روزه |
فلنج لوله فولادی ضد زنگ Dn100 4 اینچ فلنج Rf 600 # سوکت جوش A182 درجه مواد
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | SW FLANGE |
| اندازه: | 4 " |
فلنج بلبرینگ جوش بر روی WN SO Flanges Alloy 400، Inconel 625 / UNS N06625 / 2.4856
| ماده: | فلنج بلبرینگ جوش بر روی WN SO Flanges Alloy400، Inconel 625 / UNS N06625 / 2.4856 |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | CASE PLY-WOODEN |
| زمان تحویل: | 10 روزه |
اما جوش اتصالات Reduer / Tee / Lap Joint به انتهای 12 اینچ DIN 1.4301 1.4401
| اندازه: | 1/2 '' ~ 48 '' (بدون درز)؛ 16 '' ~ 72 '' (جوش داده شده) |
|---|---|
| ضخامت دیواره: | Sch5 ~ Sch160XXS |
| زمان تحویل:: | 30days |
فلانج با کیفیت بالا استاندارد روسی Gost 12821-80 Pn6 فلش کف فلانج جوش گردن
| Material: | Carbon Steel |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Connection: | Welding |

