همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
1/2 "- 48" ASTM فولاد آلیاژی فولاد برابر 12Cr1MoV P11P22 P91 WB36
| نام محصول: | 1/2 "-48" ASTM ALLOY STEEL ELBOW (12Cr1MoV، P11، P22، P91، WB36، و غیره) |
|---|---|
| ماده: | آلیاژ |
| اندازه: | 1/2"-48" |
DN10 - DN1200 نیکل آلیاژ پایه Inconel 601 2.4851 فولاد آلیاژی فولاد نورد گرم
| نام محصول: | DN10-DN1200 آلیاژ پایه نیکل Inconel 601 2.4851 آرنج |
|---|---|
| ماده: | آلیاژ پایه نیکل |
| اندازه: | 1/2"-48" |
اتصالات جوشکاری DN150 ASTM A182 F5 SteelLL 3000LB
| استاندارد: | ASTM A182 F5 / F9 / F11 / F22 / F91 |
|---|---|
| رنگ: | سفید ، نقره ای |
| مواد: | جوشکاری ضد زنگ دوتایی |
کاهش دهنده لوله های غیرعادی بهداشتی SUS304 کاهش دهنده اتصالات لوله جوش داده شده لب به لب ویژه سفارشی
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
اتصالات لوله رزوه ای 3000LB فولاد زنگ نزن فشار قوی فورج شده 316 اتصالات فورج بوش NPT
| استاندارد: | 90/10 |
|---|---|
| مواد: | استیل کوپر ضد زنگ |
| تایپ کنید: | بوش |
اتصالات فورج شده ANSI اتصالات بوشینگ رزوه ای از جنس استنلس استیل زن 304L NPT
| استاندارد: | 90/10 |
|---|---|
| مواد: | استیل کوپر ضد زنگ |
| تایپ کنید: | بوش |
اتصالات شیلنگ گردان از جنس استنلس استیل مس نیکل 70/30 فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30 شیلنگ چرخشی اتصالات فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات شیلنگ چرخشی فولاد ضد زنگ فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات شیلنگ چرخشی اتصال هیدرولیک SCH 40 اتصالات فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |

