همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
تولید کننده چین فروش داغ اتصالات لوله فولادی ضد زنگ سفارشی سازی نمونه 304/316 1/8"-4" سه راهی فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات سه راهی کاهنده سه راهی کاهش دهنده رزوه داخلی سه راهی نابرابر با رزوه داخلی فولاد ضد زنگ 304 / 316L با کیفیت بالا
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 8 اینچی اتصالات لوله کاهش دهنده پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
توبو سفارشی 3/8''فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا لوله گرد نوک سینه بهداشتی کاهش دهنده متمرکز
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | گرد |
| ارتباط: | جوشکاری |
لوله های فلزی لوله های فلزی WN RF 300 LBS ASME B16.5 SA-182 F 316/316L SCH 40S DN 24 لوله های فولاد ضد زنگ
| دستگاه: | ماشین CNC |
|---|---|
| ضخامت دیوار: | 40-500 میلی متر |
| ویژگی ها: | استحکام بالا | بادوام |
ASME B16.11 لوازم لوله های جعل شده اتحادیه از فولاد ضد زنگ 316 304
| استاندارد: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| Application: | Fluid pipe,Structure Pipe |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
فلزی فلزی فولاد گالوانیزه صنعتی صنعتی ASME دقیق بالا
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
|---|---|
| گرادیان مواد: | ASTM AB564 |
| استاندارد: | ASME B16.5 |
C276 / NO10276 فلنج فولادی جعلی مونل آلیاژ 400 / NO4400 K500 / NO5500
| گرادیان مواد: | ASTM AB564 |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 '' - 60 '' |
| DN15-DN1500: | 15-1500 |
ASTM B366 WP904L فولاد ضد زنگ پایه برای اتصالات نیکل آلیاژ
| استاندارد: | ASTM B366 WP904L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
CuNi 90/10 فلنج فولادی جعلی 1 - 48 اینچ BS 2871 CN102 ASME B16.9
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| ماده: | آلیاژ مس نیکل |
| تایپ کنید: | فلنج گردن جوشکاری |

