همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
شیر فلنج LJW 1-1 / 2 "600 # فشار برای صنعت برق
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1-1 / 2 " |
فلنج فولادی جعلی استاندارد A304 شیر فلنج مشترک فلز 2 "اندازه
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 2 " |
ASME B16.11 ASTM A182 316 2000LB سه راهی کاهنده فولاد ضد زنگ رزوه ای سه راهی برابر 40nb sch10 فولاد ضد زنگ 316 316 سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع کاهش دهنده 3 راه ~ 6 جهته ISO-K ISO-F ISO-F فلنج ISO نیمه پر نیپل سه راهی
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فلنج فلزی، Swivel-Ring، ASME B16.5، MSS SP-44، A694 F52 تا F65
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی چوب |
|---|---|
| زمان تحویل: | 10 تا 30 روز |
| قابلیت ارائه: | 10000000 / PC / MONTH |
UNS S31803 دو طرفه فولاد ضد زنگ آرنج ASTM A182 F51 / UNS31803 / 1.4462
| حجم:: | 1/2 "~ 48" (DN15mm ~ 1، 200mm) |
|---|---|
| نوع:: | 45 درجه، 90 درجه، 180 درجه، ردیوس طولانی، ردیوس کوتاه |
| استاندارد: | • ASME: ANSI B16.9، ANSI B16.28، MSS SP75 • DIN: DIN2605، DIN2615، DIN2616، DIN2617، DIN28011 • SGP: |
آلومینیوم نیکل Inconel 600/601/800، Inconel 801/718 Reducer فولاد ضد زنگ 10 "x6" Con / Ecc
| انواع: | Conc.reducer؛ Ecc reducer |
|---|---|
| ماده: | آلیاژهای نیکل Inconel 600/601/800، Inconel 801/718 |
| ضخامت:: | Sch5-Sch160، STD، XS، XXS |
Con / Ecc Reducer فولاد ضد زنگ Eccentric Cocentric 10 تا 6 Reducer
| انواع: | ترمز کن / اکس |
|---|---|
| ماده: | ASTM A403 347 / 347H / UNS 31254 / 254SMo |
| ضخامت:: | Sch5-Sch160، STD، XS، XXS |
UNS S31803 UNS2205 UNS2507 904L فولاد ضد زنگ آرنج برای نفت
| گرادیان مواد: | UNS S31803 UNS2205 UNS2507 904L |
|---|---|
| تایپ کنید: | 22.5 درجه، 30 درجه، 45 درجه، 60 درجه، 90 درجه، 180 درجه درجه |
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
UNS S31254 فلنج فولادی جعلی فلنج لوله فولادی ضد زنگ 6MO ASTM A182 F44 300lB
| نوع محصول: | فلنج های RF |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304,304L,304H,309,310,310S,316,316Ti, 316S33 |
| اندازه: | 12 اینچ 300 لیتر |

