همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
فلز با قیمت پایین فولاد ضد زنگ فروش بند بند کوتاه بند 316l فولاد ضد زنگ
| بسته بندی: | کیس یا پالت چوبی |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| پایان خرد: | اتصال خط لوله |
فلز فولاد کربن 20# Q235 ASTM A234 WPD 4 X 3 اینچ Std40 کاهش دهنده محور محور محور
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Pressure: | 25bar |
| Application: | Piping Systems |
متال ANSI B16.5 RF 300LBS ASTM A182 F316L فلنج SA182 F316L LWN RTJ ASME B16.5 600# 8" L405 میلی متر
| Packaging Details: | Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15workdays |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| مشخصات: | OD 10-2500 * WT 0.4-40mm |
|---|---|
| تحمل: | ±1% |
| درجه مواد: | S31803/S31500/S32750 و غیره |
ASTM A403 WP321 آرنج 45 درجه ASTM A403 WP316 سه راهی مساوی
| برنامه: | سیستم خط لوله |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای |
| اتصال: | جوش داده شده |
پیدا کردن تی فولاد ضد زنگ مناسب برای سیستم لوله کشی خود را با قیمت مناسب
| سفارشی: | OEM، ODM |
|---|---|
| درجه فولاد: | A403 Wp321 / Tp321 , Wp310 / Tp310 |
| کشور منشاء: | چین |
تی از فولاد ضد زنگ قابل سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای خاص شما
| سفارشی: | OEM، ODM |
|---|---|
| درجه فولاد: | A403 Wp321 / Tp321 , Wp310 / Tp310 |
| کشور منشاء: | چین |
فلز فولاد کربن 20# Q235 ASTM A234 WPD 4 X 3 اینچ Std40 کاهش دهنده محور محور محور
| ضخامت: | Sch10s ، Sch40s |
|---|---|
| اندازه ریسمان: | 1/2 |
| نام محصول: | لوله کشی |
آرنج فولاد ضد زنگ Astm A815 Gr S32750 Super Duplex
| نوع: | فلنج / جعل / دیسک / حلقه / شافت / آستین |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI B16.5 ، ANSI B16.47 ، MSS SP-44 یا طبق درخواست یا نقشه مشتری |
| اندازه: | 1/2 "~ 72" |

