همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld fittings ] همخوانی داشتن 4053 محصولات.
فلنج گردان دوبلکس فولادی 2205 ASME B16.5 کلاس 150-2500 DN1500 RJ
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
10 در Ansi B16.5 Cl900 فورج حلقه فولادی گردان فلنج Astm A181 Gr 70
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج چرخشی 1 اینچی Ss304 با شیلنگ دندانه دار برای اتصال
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج گردان 2 اینچ فلنج فولادی ضد زنگ مفصل چرخشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج چرخشی Dn50 فلنج فشار قوی فولاد ضد زنگ اتصال چرخشی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
لوله های فلز ضد زنگ برای کاربردهای ANSI/DIN/JIS
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI، ASME، DIN، JIS، و غیره |
| درخواست: | نفت، مواد شیمیایی، نیرو، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره |
ASME B16.9 ASTM A234-WPB قدرت و دوام Reducer فولاد ضد زنگ
| ارتفاع: | 1-1/2 اینچ |
|---|---|
| پایان اتصال: | نخ دار |
| نوع محصول: | کاهش دهنده Con / Ecc |
کلاهک های پایانی فولاد ضد زنگ قابل سفارشی با فرآیند ریختن و درمان حرارتی آنالیز
| Heat Treatment: | Normalizing, Annealing, Quenching, Tempering, Etc. |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه چوبی / پالت / جعبه |
| Application: | Petroleum, Chemical, Power, Gas, Metallurgy, Shipbuilding, Construction, Etc. |
لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ دور شکل شکل داده شده برای تولید مواد غذایی و رنگ
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
F304 F316L UNS 31803 A105 ضد زنگ / دوبلکس / آلیاژی / فولاد کربنی LJF لبه مفصلی
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |

