همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld reducer ] همخوانی داشتن 2547 محصولات.
فولاد ضد زنگ/ فولاد کربن WN SO فلنج کور 20' 300LB برای صنعت
| نام محصول: | فلنج کور |
|---|---|
| نوع: | SAE نصف فلنج تقسیم شده |
| رنگ: | نقره |
فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ فولاد ASTM A105 فلنج فولاد کربن
| تایپ کنید: | فلنج WN |
|---|---|
| اندازه: | 1/2''~60'' |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
اتصالات درپوش سه راهی زانویی زانویی زانویی 4 اینچ Sch40 80 Butt Welded ASTM A403 Wp304 316L
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
ASTM A234 WP5 / WP9 اما اتصالات جوش، ELBOW TEE ASTM A234 WP11 / WP12 / WP22 / WP91
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | ASTM A234 WP5 / WP9، ASTM A234 WP11 / WP12 / WP22 / WP91 |
| کاربرد: | نفت / برق / شیمی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
لوله های فولادی ضد زنگ Ansi B16.9 1-48 Inch Buttweld لوله اتصالات
| نام محصول: | فوق العاده duplex uns s32750 |
|---|---|
| گرادیان مواد: | UNS S32750 UNSS32760 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
اتصالات لوله PE/BE با شعاع بلند 1/2 اینچ آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
تیتانیوم آلیاژی ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 2 اینچی اتصالات لوله PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 12 اینچی اتصالات لوله PE / BE Tee
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
لوله اتصالات نیکل 90/10 Reducer Tee ASME B16.9 1 "SCH40
| نام محصول: | سه راهی مس نیکل 90/10 |
|---|---|
| استاندارد: | ASME/ANSI B16.9 |
| ضخامت: | Sch5~Sch160\XXS |
لوله اتصالات جوش دو طرفه لوله لوله فولادی ضد زنگ A815 Uns S31803، S32750، S32760
| نوع:: | جاده و صلیب |
|---|---|
| نشانه گذاری:: | لوگو، شماره گرما، درجه فولاد، استاندارد، اندازه |
| مشخصات استاندارد: | ASTM، JIS، کارشناسی، DIN، تک و غیره. |

