همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld reducer ] همخوانی داشتن 2547 محصولات.
آرنج تراشیده شده 3/4" برای ماشین آلات 3000# ASTM A182 F304 90°
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4" |
لوازم جانبی بی سیم Buttweld SS 316Ti S31635 Mss Sp43 Stub End Street Elbow Stainless Steel Tube 8X6 کاهش دهنده متمرکز
| جزئیات بسته بندی: | جعبه های چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 تا 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
اتصالات برنجی بوش جوش داده شده UNS70600 NPT با موضوع لوله مسی اتصالات بوش اتصالات فورج شده
| استاندارد: | 90/10 |
|---|---|
| مواد: | استیل کوپر ضد زنگ |
| تایپ کنید: | بوش |
ASME B16.11 2000# 3000# 6000# 9000# لوله های فولاد ضد زنگ با فشار بالا
| جزئیات بسته بندی: | جعبه های چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 تا 8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
جوش فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ لوله اتصالات با ASTM A403 316L استاندارد
| استاندارد: | ASTM A403 316L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| قطر خارج: | 1/2 "-- 48" |
لوله های فولادی 6 اینچ UNS S32205 S31803 2205 2507
| نام محصول: | خروجی های توبو |
|---|---|
| ماده: | UNS S31803S32750S32760S32205 |
| اندازه: | (1/8 "-24") |
فولاد ضد زنگ سرد جوش داده شده لوله و مقاومت بالا برای صنایع دارویی
| نام محصول: | TEE |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
اتصالات جوش فولاد ضد زنگ Stub End کوتاه UNS S31803 UNS S32750 UNS S32760
| اندازه: | 1-48 اینچ / DN15-DN1200 |
|---|---|
| استاندارد: | DIN، EN، ASTM، BS، JIS، GB، و غیره |
| ضخامت: | SCH: 5s، 10s، 40s، 80s، 10، 20، 40، STD، 60، 80، XS، 100، 120، 140، 160، XXS و NS موجود با NACE MR 0 |
تولید کننده چین فروش داغ اتصالات لوله فولادی ضد زنگ سفارشی سازی نمونه 304/316 1/8"-4" سه راهی فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
SCH40 1-24'' آلیاژ نیکل با دقت بالا B366 WPNICMC Incoloy 825 Socket Welding Tee
| نام محصول: | لوله فولادی نیکل آلیاژی |
|---|---|
| نوع: | لوله نیکل |
| شکل: | شکل گرد |

