همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld reducer ] همخوانی داشتن 2547 محصولات.
لوله فولادی SS 310S، S31254, 254SMO لوله 2 اینچ SCH10S SS 310 لوله فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| عرض: | 650-2000mm یا سفارشی |
|---|---|
| پوشش سطح: | ترشی و ساحلی |
| پردازش: | خم کردن، جوش دادن، برش دادن |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| پایان: | یا PE باشد |
|---|---|
| انواع: | بدون درز، جوش داده شده |
| فرآیند: | سرد رول شده |
ASTM A276/A476 سوپردوپلیکس فولاد ضد زنگ لوله فولاد فلز 32750 14' SCH10s UNS S32750 لوله
| شرایط پرداخت: | T/TL/CD/P |
|---|---|
| ضخامت: | 0.25mm-1.5mm |
| حالت تولید: | از نظر طولی جوش داده شده است |
ASTM A403 WP321 آرنج 45 درجه ASTM A403 WP316 سه راهی مساوی
| برنامه: | سیستم خط لوله |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای |
| اتصال: | جوش داده شده |
نیکل مس 70/30 CuNi بدون درز لوله اتصالات ISO API Approval CCS
| نام: | مس نیکل 70/30 CuNi زانویی |
|---|---|
| تایپ کنید: | فیت لوله کوپرونیکل |
| تکنیک: | آهنگری / جوش سوکت / رزوه ای |
904L / A403 WP304 فولاد ضد زنگ آرنج LR / SR فولاد آرنج لوله R5
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | WP304 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
Sus304 304L 316 316L فولاد ضد زنگ، فولاد 1-48 اینچ لوله جاده
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | UNS S32750 UNSS32760 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
لوله های فولادی بدون درز، ضخامت دیواره لوله یکنواخت 1/2 "NPS Sch5S تا 24" OD x30mm
| اندازه: | 1-48 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | UNS S32750 UNSS32760 |
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
316L 317L جلا 315L SS Stub End، پایه خم خمیدگی پایه
| تایپ کنید: | پایان خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | صیقل دادن |
سفارشی ANSI 150lb-2500lb 1/2 "-72" SS304 فلنج های فولاد ضد زنگ فلنج عینک
| مواد: | فولاد ضد زنگ، SS316L، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| شکل: | برابر، کاهش |
| ارتباط: | جوش، لب به لب جوش داده شده است |

