همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld reducer ] همخوانی داشتن 2547 محصولات.
فلنج های فولادی جعل شده سفارشی برای انواع مختلف و الزامات خاص
| نام: | فلنج های فولادی آهنگری |
|---|---|
| درجه مواد: | ASME SB167 NO8811 |
| درخواست: | نفت و گاز، شیمیایی، تولید برق، تصفیه آب، کشتی سازی |
پیدا کردن فلنج های فولادی درست برای کاربردهای صنعتی
| نام: | فلنج های فولادی آهنگری |
|---|---|
| درخواست: | نفت و گاز / پتروشیمی / شیمیایی / نیروگاه |
| ویژگی های خاص: | مقاومت در برابر دمای پایین |
TP347H SS347H W.Nr.1.4961 لوله بدون درز فولاد ضد زنگ EN10216-5 EN1.4961
| اندازه ها: | 1/8" NB - 24 "NB |
|---|---|
| مواد: | TP347H/SS347H/W. |
| رنگ: | طلا نقره سفید |
1 '' ANSI B16.9 BW لوله پایان لوله فولادی ضد زنگ 304 / 316L 31254/32750 SCH 40
| نام محصول: | کلاهک پایان لوله TOBO |
|---|---|
| کاربرد: | نفت، مواد شیمیایی، برق، گاز، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز |
| نام تجاری: | TOBO |
مایع / گاز از فولاد ضد زنگ لوله بدون درز سرد خنثی 1/8 "NB - 24" NB
| ابعاد: | 1/8 "NB-24" NB |
|---|---|
| ماده: | TP347H / SS347H / W. |
| رنگ: | طلا نقره ای سفید |
UNS N08028 آلیاژ 028 آرنج از جنس استنلس استیل LR 90 ° 45 ° ASME B16.9 با دقت بالا
| استاندارد:: | ASME ، JIS ، ASTM ، DIN ، EN |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای طلای سفید |
| انواع:: | فولاد ضد زنگ |
میله های فولادی ضد زنگ گرد شکل بدون درز 2 - ضخامت 70 میلی متر Astm استاندارد
| ضخامت: | 2 - 70 میلی متر |
|---|---|
| آلیاژی یا نه: | آلیاژ |
| قطر بیرونی (دور): | 6 - 2500 میلی متر |
ضد زنگ RTJ 72 "ANSI B16.5 2500 # فلنج فولادی جعلی
| نوع: | فلنج / جعل / دیسک / حلقه / شافت / آستین |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI B16.5 ، ANSI B16.47 ، MSS SP-44 یا طبق درخواست یا نقشه مشتری |
| اندازه: | 1/2 "~ 72" |
فلنج فولادی AI ASTM A182 GR F53 S S32750 SUPERDUPLEX ASME B16.5 GROOVED FR 150PSI SCH10S 10 "فلنج فولادی دوبلکس
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| نوع: | WN، SO، BL، SW |
| تکنیک ها: | جعلی ، ریخته گری ، نورد ، فرم دهی سرد ، طراحی سرد |
آلیاژ فلنج فولادی G-30 UNS NO6030 S32750 SUPERDUPLEX ASME B16.5 GROOVED FR 150PSI SCH10S 10 "فلنج فولادی دوبلکس
| مواد: | فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژ ، SS316L ، فولاد ضد زنگ (ASTM A403 WP304 |
|---|---|
| نوع: | WN، SO، BL، SW |
| تکنیک ها: | جعلی ، ریخته گری ، نورد ، فرم دهی سرد ، طراحی سرد |

