همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tee ] همخوانی داشتن 2070 محصولات.
بدون درز 1.4539 90 درجه آرنج فولاد ضد زنگ 2D 3D 5D رادیوس
| نام محصول: | خم فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME، EN، DIN، JIS، GOST و غیره |
| تایپ کنید: | خم کردن آرنج |
CuNi 90/10 C70600 DIN STANDARD 1 1/4 INCH OD38 فلنج فولادی داخلی جعلی DN32 PN16
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | CuNi 90/10 |
| اندازه: | 1/2 "- 144" |
فلنج های فولادی ضد زنگ دوبلکس 2507، 2205، 2304، 153MA، 253MA، 309، 904L، 2595
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | مونل 400 و 500، Inconel 600 و 625 |
| اندازه: | 26 "-60" (DN650-1500) |
Long Radius 90 درجه آرنج ASTM A234 WPB 4 "SCH40 مقاومت در برابر خستگی ASME B16.9
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| تایپ کنید: | 90 درجه آرنج |
| اندازه: | 4 " |
اتصالات BW Long Radius Carbon Steel آرنج 12 "Sch40 ASTM A234 WPB Ansi B16.5
| مواد: | ASTM A234 WPB |
|---|---|
| فرایند: | Sch40 |
| تایپ کنید: | دور |
اتصالات جعلی فلزی فولاد ضد زنگ THD 90 درجه ، نوع گرد
| بسته بندی: | کیسهی چوبی PLY یا پالت یا موارد مورد نیاز مشتری. |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| شکل: | برابر |
لوله 4/000 اینچی با قطر 2000 کلاس لوله آرنج Sch80 ضخامت SS A304 جعلی با عملکرد بالا
| بسته بندی: | کیسهی چوبی PLY یا پالت یا موارد مورد نیاز مشتری. |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| فرایند: | جعلی |
DN25 1 اینچ 90 درجه اتصالات آرنج رشته ای از جنس استنلس استیل 304 Sch80 Pressure2000 فروش داغ ANSI b16.5
| بسته بندی: | کیسهی چوبی PLY یا پالت یا موارد مورد نیاز مشتری. |
|---|---|
| مواد: | 304 |
| کاربرد: | میدان نفتی ، دریایی ، سیستم آبی ، کشتی سازی ، گاز طبیعی |
اتصالات لوله از جنس استنلس استیل مقاوم در برابر خستگی / 1/4 "جعلی ASME B16.9
| بسته بندی: | کیسهی چوبی PLY یا پالت یا موارد مورد نیاز مشتری. |
|---|---|
| مواد: | 304 |
| کاربرد: | میدان نفتی ، دریایی ، سیستم آبی ، کشتی سازی ، گاز طبیعی |
اتصالات لوله آرنج 2000 # 90D با عملکرد بالا
| مواد: | 304 |
|---|---|
| کاربرد: | میدان نفتی ، دریایی ، سیستم آبی ، کشتی سازی ، گاز طبیعی |
| ضخامت: | Sch80 |

