همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tee ] همخوانی داشتن 2070 محصولات.
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL RF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL MFM ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL TG ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| کاربرد: | گاز، نفت، قطعات خودرو، پمپ بتن، آب |
| مواد: | اس اس |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL FF ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| مواد: | اس اس |
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
1 1/4 اینچ فلنج CL900 PL RJ ASTM A182 F316/F316L B16.5
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| فشار: | کلاس 150،150#-2500#،5K-30K |
| استاندارد یا غیر استاندارد: | ASME B16.5 |
RF ASTM A182 F316/F316L B16.51 1/4" CL900 BL فلنج
| لوگو: | لوگوی سفارشی |
|---|---|
| نام محصول: | فلنج |
| کلمه کلیدی: | فولاد، A105، فلنج کور رزوه ای NPT، فلنج گردن جوش انسی 150 rf، تیتانیوم |
07Cr19Ni1 SHH304H S32750 A182 F53 فولاد ضد زنگ دوبلکس فوق العاده لغزش و فلنج کور
| نام محصول: | TOBO مفاصل جوشکاری اتصالات فلنج |
|---|---|
| ماده: | F51 / 2205 / S31803، F53 / 2507 / S32750 |
| استاندارد: | ASME / ANSI B16.5 |
فلز 3000LB NPS 1/2 "-4" SCH160 ASME B16.11فولاد ضد زنگ SS316 NPT گروند
| نخ: | BSPP BSPT NPT |
|---|---|
| OEM: | پذیرفته شده |
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر |
SS904L UNS S32750 UNS S32760 فولاد ضد زنگ گیربکس 310S 317L 321 اندازه 1 - 96 اینچ
| اندازه: | 1-96 اینچ |
|---|---|
| گرادیان مواد: | 904L |
| استاندارد: | ASME B16.9 |
316L 317L جلا 315L SS Stub End، پایه خم خمیدگی پایه
| تایپ کنید: | پایان خرد |
|---|---|
| شماره مدل: | 1/2 "-72" |
| درمان سطحی: | صیقل دادن |

