همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tee ] همخوانی داشتن 2070 محصولات.
3000# ASTM A182 F304 90° خمیده خمیده خمیده 3/4" برای ماشین آلات
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4" |
ASME B16.9 ASTM A234-WPB قدرت و دوام Reducer فولاد ضد زنگ
| ارتفاع: | 1-1/2 اینچ |
|---|---|
| پایان اتصال: | نخ دار |
| نوع محصول: | کاهش دهنده Con / Ecc |
لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ دور شکل شکل داده شده برای تولید مواد غذایی و رنگ
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
لوله و اتصالات نوک سیلندر NPT Hex Stainless 316 Double Male
| نام محصول: | لوله و اتصالات نوک سیلندر NPT Hex Stainless 316 Double Male |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI ، BS ، DIN |
| اندازه: | 4 " |
6''X2 '' Sch80s f51 دوبلکس و سوپاپ دوبلکس فولاد جعلی لوله اتصالات و خروجی
| نام محصول: | خروجی های توبو |
|---|---|
| ماده: | UNS S31803S32750S32760S32205 |
| اندازه: | 1/2"-48" |
شکل دور لوله لوله از جنس استنلس استیل با قطر بزرگ و بادوام برای مبدلهای حرارتی
| نام محصول: | CONC. CONC. REDUCER کاهنده |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
اتصالات لوله از جنس استنلس استیل آلیاژ 20 UNS N08020
| نام محصول: | کاهنده غیرعادی |
|---|---|
| نوع محصول: | لوله فولادی |
| مقطع تحصیلی: | سری 200 و سری 300 و سری 400 |
فیتینگ های مس و نیکل C70600 WELDOLET SOCCOLET THREADOLET 1/2 اینچ فولاد WELDOLET
| آزمون: | تست 100% PMI |
|---|---|
| تجهیزات: | 3/4/5 محور مرکز ماشینکاری |
| بسته بندی: | کارتن، جعبه چوبی، پالت، و غیره |
اتصالات نیکل مس C70600 Cuni90/10 سوکلت ولدولت Threadolet 1/2 اینچ 3000 پوند فولاد Weldolet
| Size: | 1/8 inch |
|---|---|
| Characteristic: | Forged With Impact Force |
| Thread Type: | NPT |
فيتنگ گره بندي شده فيتنگ لوله تقلبي NPS 1/2 "M20x1.5، G1/4" کلاس A182 F304/F316, 304/316LASME B16.11
| نام محصول: | وصل کردن |
|---|---|
| موضوع: | NPS |
| پایان سطح: | جلا داده شده |

