همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tee ] همخوانی داشتن 2070 محصولات.
ASTM A312 UNS S31254 1-1/2 اینچ SCH40 لوله اتصالات سه راهی سوپر دوبلکس فولاد ضد زنگ برابر / سه راهی کاهش دهنده
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر، درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
EEMUA 146 C7060x Emitter بیومتریک بدون درز / فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | اتصالات لوله CuNi |
|---|---|
| نوع محصول: | جوش لب به لب |
| مواد: | CuNi |
ASTM A312 UNS S31254 1-1/2 اینچ SCH40 لوله اتصالات سه راهی سوپر دوبلکس فولاد ضد زنگ برابر / سه راهی کاهش دهنده
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر، درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
ASTM A312 UNS S31254 1-1/2 اینچ SCH40 لوله اتصالات سه راهی دوبلکس فولاد ضد زنگ برابر / سه راهی کاهنده
| مواد: | آلیاژ |
|---|---|
| شکل: | برابر، درخواست مشتری |
| ارتباط: | لب به لب جوش داده شده |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات لوله PE/BE با شعاع بلند 1/2 اینچ آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 12 اینچی اتصالات لوله PE / BE Tee
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
TOBO مس نیکل 9010 C70600 45°/90°/180° آرنج بدون بخیه جوش
| استاندارد: | asme b16.9 jis en din |
|---|---|
| فرم: | آرنج، سه راهی، کاهنده، کلاه، انتهای خرد |
| استانداردها: | ASME B16.9 ، ASME B16.28 ، MSS-SP-43 |
فولاد دوبلکس ASTM UNS S31803 UNS S32205 A182 F51 / 1.4462 اما اتصالات جوش ASTM A182 F53 / S2507
| تایپ کنید: | بدون درز یا جوش |
|---|---|
| درجه مواد: | ASTM UNS S31803 UNS S32205 A182 F51 /1.4462 ASTM A182 F53 / S2507 / S32750 / 1.4401 |
| اندازه: | 1/8 "NB TO 48" NB |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 4 اینچی 90 درجه لوله زانویی اتصال سه راهی PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

