همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tube fittings ] همخوانی داشتن 2125 محصولات.
اتصالات شیلنگ چرخشی اتصال هیدرولیک SCH 40 اتصالات فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات اتصالات هیدرولیک شیلنگ چرخشی فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
MIL-C-1726F مس نیکل 70/30 لوله چرخش لوله نصب هیدرولیک اتصال لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد کربن اتصالات لوله فورج 90 درجه آرنج ASTM A105 NPS1 / 2 "- 8"
| نام محصول: | آرنج جعلی |
|---|---|
| ماده: | فولاد کربن |
| WT: | SCH80 |
اتصالات فولادی آرنج 90 درجه 2000LB ASTM A694 F42 JIS 2316
| نام محصول: | آرنج جعلی |
|---|---|
| ماده: | فولاد |
| اندازه: | NPS1 / 2 "-8" |
8 "لوله اتصالات جعلی 90 درجه آرنج لوله A234-WPB BW SCH 40 BE ASTM A105
| نام محصول: | آرنج جعلی |
|---|---|
| ماده: | فولاد کربن |
| اندازه: | 8 اینچ |
DN15-200 فولاد کربن جعلی لوله اتصالات / 90 درجه فشار بالا آرنج SCH10 ASTM A105
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| ماده: | فولاد کربن |
| اندازه: | DN15-200 |
اتصالات لوله های فولادی کربن / فورج DN 12 "Sch-40 MAT ASTM A234 WPB ANSI B 16.9
| نام محصول: | آرنج جعلی |
|---|---|
| ماده: | فولاد کربن |
| اندازه: | 12 " |
لوله های فرفورژه 90 درجه براق لوله آرنج 4 اینچ STD ASTM A182 F304 برای ماشین آلات
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 4 اینچ |
قیمت کارخانه ASTM لب به لب جوش داده شده لوله فولادی کربن آلیاژ کاهنده اتصالات / زانویی فولاد کربنی / سه راهی
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |

