همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tube fittings ] همخوانی داشتن 2125 محصولات.
فلنج های فلزی جعلی کور عینک عینک 1/2 "اندازه 900LBS فشار ASTM B564
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
UNS N06625 1/2 "فلنج های فلزی آلیاژی 600LBS STD RTJ Spacer 600 # فشار
| نام محصول: | عینک کور |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج کور عینکی |
| اندازه: | 1/2" |
صنایع گاز Hastelloy Flanges C276 RTJ 1/2 "STD 150 # شکل 8 خالی
| نام محصول: | عینک کور |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج کور عینکی |
| اندازه: | 1/2 اینچ |
1500 # فلنج فلزی فشرده شده فشار SCH40 مواد آلیاژی ضخامت SGS
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
فلنج های فلزی ساخته شده 1/2 "900LBS FR فلنج های فلزی ASTM B462 UNS NO6625
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
تولید کننده چین فروش داغ اتصالات لوله فولادی ضد زنگ سفارشی سازی نمونه 304/316 1/8"-4" سه راهی فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
فولاد ضد زنگ 304 316L برابر با خلاء متقاطع 3-6 جهته تقلیل دهنده ISO-K ISO-F ISO نیمه پر سه راهی نوک پستان
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات سه راهی کاهنده سه راهی کاهش دهنده رزوه داخلی سه راهی نابرابر با رزوه داخلی فولاد ضد زنگ 304 / 316L با کیفیت بالا
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 8 اینچی اتصالات لوله کاهش دهنده پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

