همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tube fittings ] همخوانی داشتن 2125 محصولات.
زانویی 45 درجه، شعاع کوتاه، BE، BE، 3 اینچ S-10S، ASME-B16.9، ASTM A403 درجه WPS31254، بدون درز
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه: | اندازه سفارشی |
| کاربرد: | لوله ها، خطوط لوله نفت را وصل کنید |
چين گرم 2 "90 درجه آرنج بلند BW Sch40s فولاد ضد زنگ 304
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Connection: | Female |
اتصالات لوله زانویی 90 درجه تیتانیوم Gr2 Gr12 با کیفیت بالا توسط کارخانه
| استاندارد:: | DIN، ANSI، ISO، GB، JIS |
|---|---|
| نمونه: | ارائه شده، رایگان، در عرض 7 روز رایگان در دسترس است |
| کاربرد: | لوله سیال، لوله ساختاری |
اتصالات شیلنگ چرخشی اتصال هیدرولیک SCH 40 اتصالات فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30 شیلنگ چرخشی اتصالات فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک اتصالات شیلنگ گردان از جنس استنلس استیل نیکل 70 / 30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
3000# ASTM A182 F304 90 ° Forged Threaded Elbow 3/4 "for Machinery
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4 اینچ |
زانویی 45 درجه، شعاع بلند، BE، BE، 5 اینچ S-10S، ASME-B16.9، ASTM A403 درجه WPS31254، بدون درز
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نام: | آرنج 45 درجه |
| تکنیک ها: | بدون درز |
آرنج تراشیده شده 3/4" برای ماشین آلات 3000# ASTM A182 F304 90°
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | ASTM A182 F304 |
| اندازه: | 3/4" |
ASTM A312 TP304 لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ برای سیالات، گرم شدن و ترشی
| اندازه ها: | 1/8" NB - 24 "NB |
|---|---|
| مواد: | ASTM A312 TP304 |
| رنگ: | طلا نقره سفید |

