همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt weld tube fittings ] همخوانی داشتن 2125 محصولات.
فلنج فولادی فورج شده سوکت فلنج جوشکاری 1 اینچی ASTM A 182 F304H 300#
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| قطر خارجی: | 1'' |
| فشار: | کلاس 300 |
ANSI B16.5 BLIND اتصالات فورج و فلنج STD CLASS 300 20 '' A105 150 #
| نام محصول: | فلنج کور |
|---|---|
| اندازه: | 20 '' |
| فشار: | کلاس 300 |
اتصالات جوش سوکت فلنج لوله فلزی Cl 600 فشار Asme B16.5 استاندارد
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج SW |
| اندازه: | 3/4 " |
DN150 6 "سوکت جوش فلنج 600 # ASTM A312 UNS S30815 Sch5s - Schxxs
| نام محصول: | فلنج جوش سوکت |
|---|---|
| نوع محصول: | SW FLANGE |
| اندازه: | 6 '' |
جوش فلنج سوپر دوبلکس فلنج 1 اینچ از جنس استنلس استیل با کارایی بالا
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوش |
| اندازه: | 1 اینچ |
گردن جوش فلنج های حرفه ای جعلی برای تجهیزات ماشینکاری
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 1" |
فلنج و اتصالات فرش اندازه 1/1 فشار ASTM A312 UNS S30815
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | گردن جوش |
| اندازه: | 1/2" |
Sch5s - فلزهای فلزی فشرده Schxxs 3/4 "اندازه گردن جوش برای صنعت نفت
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | گردنبند جوشکاری |
| اندازه: | 3/4 " |
سه راهی کاهنده مس C X C X C اتصالات لوله مسی ASME B16.22
| مواد: | فلز مس |
|---|---|
| ارتباط: | جوشکاری |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
اتصالات زانویی C70600 نیکل مسی 90/10 زانویی 90 درجه 1/2 اینچ SCH 10S
| مواد: | نیکل مس 90/10 |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| ارتباط: | جوشکاری |

