همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt welded pipe fittings ] همخوانی داشتن 3860 محصولات.
اتصالات لوله فلنج فولادی ضد زنگ OD 4 اینچ کلاس 300 فورج مس نیکل 70/30 Nipo فلنج استوک
| تایپ کنید: | کور، فلنج گردن جوش، رزوه ای، فلنج لوله، جوش سوکت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15-35 روز |
| فشار: | Class150/300/600/9001500/2500, Class150,150#-2500# |
تولید کننده لوله بهداشتی SS316L اتصالات مواد غذایی از جنس استنلس استیل سه راهی متقاطع از نوع مساوی
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr شعاع بلند 1/2' 90 درجه لوله زانویی اتصال سه راهی PE/BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 12 اینچی اتصالات لوله PE / BE Tee
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
ASTM A234 WP11 ولدولت با لب به لب جوش داده شده سوکت های خروجی رزوه ای برای اتصال لوله
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سطح: | آنیل و ترشی، بازپخت روشن، جلا |
| ضخامت: | 0.5-100 میلی متر |
لوله های فولادی کربن با شعاع بلند ، لوله های فولادی کربن با شعاع بلند ، لوله های بدون درز ASME B16.9 A234 SCH 40 STD 90 درجه MS 1.5D
| ضمانتنامه: | 3 سال |
|---|---|
| محل مبدا:: | چین |
| مواد: | فولاد ضد زنگ / کربن |
فلز با کیفیت بالا تخته های جوش 1/2 "-24" Hastelloy B2 SCH40 آلیاژ نیکل برابر تی برای اتصال
| تکنیک ها: | جوش |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| کد سر: | گرد |
فولادی ضد زنگ تکه ی جوش آرنج لوله های 90 درجه 4 اینچ Sch40 شعاع بلند آرنج
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| شکل: | گرد |
| ارتباط: | جوشکاری |
توبو بازار گرم آلیاژ نیکل استیلوی قطر برابر 304 316L فولاد کربن بُت جوش مستقیم کاهش Tee
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Connection: | Welding |
لوازم لوله ای از فولاد ضد زنگ دوگانه ASTM A182 F51 S31803 S32205
| برنامه: | 40 |
|---|---|
| دوام: | دوام طولانی |
| درمان سطح: | صیقلی بالا |

