همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt welded pipe fittings ] همخوانی داشتن 3860 محصولات.
3000 میلی متر فلنج فولاد فورج، 2507 UNS S32750 2507 2 "150 # فولاد ضد زنگ لغزش در فلنج
| نام محصول: | فلنج توبو |
|---|---|
| ماده: | UNS S31803S32750S32760 |
| اندازه: | 1/2 "تا 120"، DN 10 تا 3000 MM |
A182 ANSI B16.48 UNS 32750 / F53 1 اینچ CL150 عینک فلنج کور ضد زنگ روغن
| نام محصول: | لبه نابینا TOBO عکاسی |
|---|---|
| ماده: | UNS 32750 / F53 |
| اندازه: | 1 اینچ CL150 |
اتصالات شیلنگ گردان از جنس استنلس استیل مس نیکل 70/30 فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فولاد ضد زنگ مس نیکل 70/30 شیلنگ چرخشی اتصالات فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات شیلنگ چرخشی فولاد ضد زنگ فلنج شلنگ اتصال هیدرولیک مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
اتصالات شیلنگ چرخشی اتصال هیدرولیک SCH 40 اتصالات فلنج شیلنگ فولادی ضد زنگ مس نیکل 70/30
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
MIL-C-1726F مس نیکل 70/30 لوله چرخش لوله نصب هیدرولیک اتصال لوله فلنج
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی |
| اندازه: | سفارشی کردن، 1/2" - 120" |
فلز ASTM A694 F60 فلز های زیست محیطی و بهره وری انرژی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
فولاد گالوانیزه فولاد گالوانیزه 17375-2001 15CrMo ASME B16.9 STANDARD
| استاندارد: | استاندارد ASME B16.9 |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| مواد: | فولاد کربن |
فولاد ضد زنگ جعل جبلس سوکت threadet thread ASTM a182 F 304، 304L
| استاندارد: | ASTM a182 F 304, 304L |
|---|---|
| رنگ: | سفید، نقره ای |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |

