همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt welded pipe fittings ] همخوانی داشتن 3860 محصولات.
دور فلنج 600LB دور فلنج 1/2 "- 48 ASTM A182 F53
| نام محصول: | فلنج های کشویی |
|---|---|
| تایپ کنید: | فلنج جعلی |
| فشار: | 600LB |
فلنج های فلزی جعلی کور عینک عینک 1/2 "اندازه 900LBS فشار ASTM B564
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
UNS N06625 1/2 "فلنج های فلزی آلیاژی 600LBS STD RTJ Spacer 600 # فشار
| نام محصول: | عینک کور |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج کور عینکی |
| اندازه: | 1/2" |
صنایع گاز Hastelloy Flanges C276 RTJ 1/2 "STD 150 # شکل 8 خالی
| نام محصول: | عینک کور |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج کور عینکی |
| اندازه: | 1/2 اینچ |
1500 # فلنج فلزی فشرده شده فشار SCH40 مواد آلیاژی ضخامت SGS
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
فلنج های فلزی ساخته شده 1/2 "900LBS FR فلنج های فلزی ASTM B462 UNS NO6625
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| نوع محصول: | FLANGE نابینای عینک |
| اندازه: | 1/2 " |
کاهنده متحدالمرکز TOBO 2205 SCH10
| نام محصول: | کاهنده فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI/ASME، EN، DIN، JIS، GOST و غیره |
| اندازه: | 1/2 اینچ - 80 اینچ |
فلنج WN RF DN300 ANSI B16.5 ASTM A182 F44 TUV / DNV / BIS / API / PED
| نام محصول: | فلنج WN RF |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج |
| مقطع تحصیلی: | آلیاژ نیکل |
فولاد ضد زنگ فولاد کربنی 24 اینچ RF SO FLANGE A105N BS JIS GB
| نام محصول: | فلنج |
|---|---|
| تایپ کنید: | SO فلنج |
| OD: | 24 اینچ |

