همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt welded pipe fittings ] همخوانی داشتن 3860 محصولات.
DIN EN 1092-1 مس نیکل CuNi 9010 فلنج فولادی جعلی C70600 / C71500
| تایپ کنید: | فلنج کوپلینگ / نازل / فلنج پوشش سوپاپ |
|---|---|
| اندازه: | 15 NB تا 2000 NB، 15 NB تا 2000 NB |
| رتبه بندی کلاس: | 150#~2500# |
فلنج های فلزی فورج Lap Joint 1/2 "کلاس 300 LJW نیکل آلیاژ Inconel 600 ANSI B16.5
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI |
| مواد: | نیکل آلیاژ |
300 LB فشار فلنج فلزی 3/4 اینچ با فشار استاندارد برای ساخت و ساز و متالورژی
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| کاربرد: | نفت / برق / شیمیایی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
| اندازه: | 3/4 " |
نیکل آلیاژ اینکونل 625 فلنج های فلزی جعلی برای صنعت کشتی سازی
| اندازه: | 1" |
|---|---|
| کاربرد: | نفت / برق / شیمیایی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
| فشار: | 300 LB |
Inconel 800 Class 300 Flange Lap Pressure Lane Joint Type WN Flange برای صنعت انرژی
| اندازه: | 2 " |
|---|---|
| کاربرد: | نفت / برق / شیمیایی / ساخت و ساز / گاز / متالورژی / کشتی سازی و غیره |
| فشار: | 300 LB |
فلنج های فولادی جعلی مشترک Lap Joint استاندارد 1/2 اینچ برای سیستم آب
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI B16.5 |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
فلنج های فرفورژه 3/4 "سایز 600 # WP A304 SS برای صنعت دریچه
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 3/4 " |
فشار فلنج های فلزی با فشار بالا نوع مشترک برای مهندسی خط لوله
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1-1 / 4 " |
شیر فلنج LJW 1-1 / 2 "600 # فشار برای صنعت برق
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 1-1 / 2 " |
فلنج فولادی جعلی استاندارد A304 شیر فلنج مشترک فلز 2 "اندازه
| استاندارد یا غیر استاندارد: | استاندارد |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اندازه: | 2 " |

