همه محصولات
-
اتصالات جوش شیرین
-
آرنج فولاد ضد زنگ
-
فولاد ضد زنگ
-
کاهش دهنده فولاد ضد زنگ
-
سرپوش لوله های فولادی ضد زنگ
-
دو طرفه لوله های فولادی ضد زنگ
-
پایه های فولادی ضد زنگ پایان می یابد
-
اتصالات لوله های فرفورژه
-
فلنج فولادی جعلی
-
API کربن لوله فولادی
-
لوله های بدون درز فولاد ضد زنگ
-
لوله های جوش داده شده فولادی ضد زنگ
-
لوله آلیاژ نیکل
-
لوله Hastelloy
-
لوله مس نیکل
-
ورق فولادی ضد زنگ
-
میله های فولادی ضد زنگ
-
واشر اسپیرال زخم
-
ورق آکریلیک ریخته گری کنید
-
برزیل --- Aimeeدر آخرین امتیاز فروشنده، TOBO رتبه فوق العاده ای را به دست آورد، خوب است، همکاری می کند. -
تایلند --- دیو مولروASTM A213 T9 فولاد آلیاژی، کیفیت پایدار، قیمت مناسب، عالی، سری TOBO GROUP شریک قابل اعتماد ما است. -
ایاالت متحده --- AlfaroASTM A182 F55 سوپاپ دوبلکس فلنج، کیفیت خوب، ما آن را دوست دارم! و زمان تحویل در زمان نیز بسیار حرفه ای است.
کلید واژه ها [ butt welding elbow ] همخوانی داشتن 2350 محصولات.
مقاومت بالا Gr2 DN20 DN500 Sch80S گره ای پولیش شده تیتانیوم
| مواد: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
فلنج های فولاد ضد زنگ با استفاده از فلنج های مفصل لپ SS304
| مواد: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
Welsure Hot Sell فولاد ضد زنگ لوله های لوله های لوله های لوله های لوله WP316/316L DN100 4 "SCH10S Stub End
| مواد: | UNSS31803 |
|---|---|
| DN: | 15-1200 |
| اندازه: | 1-48 اینچ |
لوله فولاد تقلبی فلزی A182 F52 F53 F55 1" 2" 3" 4" 3000LB 6000LB 9000LB
| نرخ کلاس: | 3000/6000/9000 |
|---|---|
| نوع موضوع: | NPT |
| سطح: | روغن ضد زنگ زدگی ، گالوانیزه |
ASTM A182 Sockolet Threadolet 1/2" 6000LB MSS SP-97 آلت های جعل شده
| سطح: | پولیش آینه، ترشی |
|---|---|
| شکل: | آرنج، تی، اتصال، اتحادیه، صلیب، کاپ، پلاگ، بشینگ، نوک پا، آرنج خیابان، رئیس، نوک پا، نوک پا هکس، کاه |
| نوع اتصال: | SW |
فلز فولاد کربن 20# Q235 ASTM A234 WPD 4 X 3 اینچ Std40 کاهش دهنده محور محور محور
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Pressure: | 25bar |
| Application: | Piping Systems |
تولید کننده چین فروش داغ اتصالات لوله فولادی ضد زنگ سفارشی سازی نمونه 304/316 1/8"-4" سه راهی فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
سه راهی سه راهی سه راهی رزوهدار سه راهی 1/4 اینچ 3/8 اینچ 1/2 اینچ 3/4 اینچ 1 اینچ 2 اینچ
| Product Name: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
اتصالات سه راهی کاهنده سه راهی کاهش دهنده رزوه داخلی سه راهی نابرابر با رزوه داخلی فولاد ضد زنگ 304 / 316L با کیفیت بالا
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |
آلیاژ تیتانیوم ASTM Ti-2Al-2.5Zr با شعاع بلند 8 اینچی اتصالات لوله کاهش دهنده پلی اتیلن / سه راهی BE
| نام محصول: | 2205 |
|---|---|
| نوع محصول: | سه راه |
| قطر خارجی:: | 6" |

